Seriale

„Star Wars: Resistance” – klip odcinka „The Platform Classic”

IMAGE DESCRIPTION DATA

W tę niedzielę na amerykańskim Disney Channel wyemitowany zostanie kolejny, dziewiąty już odcinek nowego serialu animowanego Star Wars: Resistance. W związku z tym do sieci trafiły opis oraz krótka zapowiedź epizodu zatytułowanego The Platform Classic.

Opis:

„Kaz wykorzystuje nadchodzące Platform Classic, by zorganizować spotkanie Yeagera z kimś z jego przeszłości – Marcusem, który okazuje się być związany z Guavian Death Gang. Kiedy mechanik Marcusa zostaje porwany, Kaz pomaga mu przygotować się do wyścigu, dzięki czemu dowiaduje się więcej o Yeagerze.”

Odcinek, który zadebiutuje pod koniec tego tygodnia, zbliży nas do połowy pierwszego sezonu serialu składającego się z 22 epizodów.

Jeżeli interesuje Was, jak naszym zdaniem wypadł poprzedni epizod Star Wars: Resistance pod tytułem Synara’s Score, koniecznie zajrzyjcie do naszej oceny.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.