Gry

„Battlefront II” – zwiastun Geonosis popularniejszy niż launch trailer „Battlefield V”

Battle_of_Geonosis

Bazując na danych dostarczonych przez serwis YouTube, na którym przedwczoraj pojawił się oficjalny zwiastun dodatku Bitwa o Geonosis do Star Wars: Battlefront II, możemy stwierdzić, że po roku od swojej premiery gwiezdnowojenny shooter od DICE zyskuje drugi żywot – trailer nowej zawartości jest bowiem popularniejszy niż launch trailer innej dużej gry tego samego studia, mającej niedawno swoją premierę. Chodzi oczywiście o Battlefield V.

Zwiastun Bitwy o Geonosis w dwa dni od swojej publikacji zyskał ponad 1,2 miliona wyświetleń i stosunek „łapek w górę” na poziomie 65 tysięcy do 1,8 tysiąca, podczas gdy finalny trailer Battlefield V przez dwa tygodnie uzbierał nieco ponad 1,1 miliona odwiedzin i 50 tysięcy pozytywnych reakcji w kontrze do 14 tysięcy negatywnych.

Porównania rządzą się oczywiście swoimi prawami, a rzeczywistość swoimi. Biorąc jednak pod uwagę wyłącznie wyniki osiągnięte przez materiał promocyjny Star Wars: Battlefront II, i tak możemy śmiało mówić o niezwykle udanym powrocie tytułu, którego zeszłoroczna premiera spotkała się ze sporymi kontrowersjami (związanymi przede wszystkim z zaimplementowanym systemem loot boxów, który niedługo potem został jednak całkowicie usunięty i zastąpiony przez sprawiedliwszy system rozwoju).

Darmowa aktualizacja do Battlefront II, wprowadzająca pole bitwy na planecie Geonosis, Obi-Wana Kenobiego i 212 Batalion Szturmowy, ukaże się już 28 listopada.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.