Gry

„Battlefront II” – pierwsze materiały z rozgrywki na Geonosis! Jest też nowa transmisja

Battlefront_2_Geonosis_Clone_Army_Won

Już za niecałe dwa dni (28 listopada) będziemy mogli stanąć na powierzchni Geonosis, ponieważ wtedy właśnie Star Wars: Battlefront II doczeka się dodatku wprowadzającego pole bitwy na pustynnej planecie oraz nowego bohatera – Obi-Wana Kenobiego. W związku z bliską datą premiery aktualizacji EA zniosło embargo na publikację materiałów wideo nagranych przez youtuberów, gdy ci ogrywali dodatek w siedzibie deweloperów z DICE. Możemy dzięki nim obejrzeć rozgrywkę z Bitwy o Geonosis oraz nagranie z gry Obi-Wanem.

Filmy z kanału BattlefrontUpdates, które opatrzone zostały komentarzem i kilkoma wskazówkami odnoszącymi się do rozgrywania meczy, możecie zobaczyć poniżej:

Co więcej, manager ds. społeczności – Ben Walke – udostępnił na oficjalnym forum Battlefront II finalną Transmisję dla społeczności, dzięki której poznajemy pozostałe szczegóły odnoszące się do środowego patcha.

Jeśli chodzi o kwoty potrzebne do zakupienia nowych postaci i skórek, to prezentują się one następująco:

  • Obi-Wan – 35 000 kredytów,
  • skórka Obi-Wan Kenobi 'Robed’ – 40 000 kredytów lub 1000 kryształów (epicka),
  • skórka General Grievous 'Shattered Armor’ – 80 000 kredytów lub 2000 kryształów (legendarna),
  • skórki dla klonów (212 Batalion Szturmowy) – 20 000 kredytów lub 500 kryształów każda; możliwość zakupienia wszystkich trzech skórek w pakiecie o wartości 40 000 kredytów.

We wpisie Bena możemy także znaleźć listę naprawionych błędów oraz „nerfów” i „buffów” niektórych postaci. Warto zwrócić uwagę, że poczyniono spore zmiany w działaniu umiejętności klasy oficera.

To by było na tle, pozostaje więc już tylko czekać.

Gotowi na Bitwę o Geonosis?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.