Gwiezdne Wojny - Historie

[Plotka] George Lucas nakręci film o Obi-Wanie?

obi-wan-kenobi-movie-george-lucas-rumor

Disney jednak nie przekreśla planów na spin-offy poświęcone znanym z sagi Star Wars postaciom i mimo porażki finansowej Hana Solo zamierza zrealizować film o Obi-Wanie Kenobim? Choć wydaje się to mało prawdopodobne, sugerować zdaje się to były brytyjski minister spraw zagranicznych w swojej wypowiedzi z Konferencji Demokratycznej Partii Unionistycznej.

Jak donosi The Spectator, Boris Johnsonmówiąc o tym, jak dynamiczny jest rozwój kultury i mediów Wielkiej Brytanii, nawiązał do Gwiezdnych Wojen w dość interesujący sposób:

„Który film był najbardziej dochodowy w zeszłym roku? Gwiezdne Wojny. A gdzie George Lucas zamierza zrealizować następny film o Obi-Wanie Kenobim? W Irlandii Północnej.”

Oczywiście wypowiedź polityka nie musiała zostać podyktowana rzeczywistą wiedzą o panach na spin-off o Kenobim – słowa Johnsona mogły wyniknąć z pomyłki lub świadomie nie mieć wiele wspólnego z prawdą i być zmyślonym argumentem na poparcie jego tezy. Były brytyjski minister spraw zagranicznych nie jest też rzecz jasna żadnym oficjalnym źródłem Lucasfilmu, tak że zalecamy traktować jego słowa nawiązujące do filmu o Obi-Wanie z ogromnym dystansem.

Potwierdzonymi projektami realizowanymi przez Disney pozostają jedynie Epizod IX, trylogia Riana Johnsona i filmowa seria twórców Gry o Tron, a także seriale przeznaczone na platformę Disney+: The Mandalorian i prequel Łotra 1 poświęcony Cassianowi Andorowi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.