Gry

„Battlefront II” – wyciekła skórka dla Obi-Wana inspirowana wyglądem z „Wojen Klonów”

Star Wars: The Clone Wars

Dodatek do Star Wars: Battlefront II zatytułowany Bitwa o Geonosis jest niemal w naszych rękach, gdyż ujrzy on światło dzienne już jutro. Wraz z potężnym polem bitwy na tytułowej piaszczystej planecie do gry dodany zostanie też bohater Jasnej Strony Mocy – Obi-Wan Kenobi. Z oficjalnych Transmisji dla społeczności wiemy już, że brodaty Jedi trafi do tytułu wraz z alternatywną skórką, która inspirowana ma być jego wyglądem z Zemsty Sithów, a dzięki nowemu przeciekowi z serwisu Reddit prawdopodobnie poznaliśmy też wygląd kolejnej aparycji.

Jak się okazuje, druga alternatywna skórka dla Obi-Wana, mająca pojawić się w grudniowym patchu, nawiązuje do stroju, który mogliśmy podziwiać w serialu animowanym Wojny Klonów – mowa oczywiście o charakterystycznych szatach z elementami białego pancerza.

Na wspomnianym już wcześniej Reddicie pojawiło się jednosekundowe wideo, które przedstawia Mistrza Jedi w jego nowej aparycji. Model jest w pełni animowany, więc istnieje mała szansa, że przeciek jest mistyfikacją.

Poniżej możecie przyjrzeć się naszemu screenshotowi, zaś tutaj znajdziecie filmik.

Kenobi_Battlefront_2_Clone_Wars_Suit

Podoba Wam się przedstawiony strój? Bo my chyba już wiemy, jaki będzie nasz ulubiony skin dla Obi-Wana…

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.