Saga Star Wars

J.J. Abrams i Kathleen Kennedy rozmawiają o nagraniach do Epizodu IX w Jordanii

JJ-Abrams-Kathleen-Kennedy-Star-Wars

Niedawne przecieki i zdjęcia z Jordanii, pojawiające się w sieci za pośrednictwem fanów z tamtego regionu, zdają się potwierdzać. W niedawnym wywiadzie dla jordańskiego serwisu Roya News reżyser IX Epizodu Gwiezdnych WojenJ.J. Abrams – oraz szefowa wytwórni Lucasfilm Kathleen Kennedy – podziękowali władzom Jordanii za wsparcie w nakręceniu filmu na obszarze znanej z wcześniejszych doniesień pustyni Wadi Rum.

Jak powiedział Abrams:

„Wadi Rum to zapierające dech w piersiach miejsce oraz doskonała lokacja do nagrywania naszego filmu. Czuję się niesamowicie zaszczycony tym, że mogłem nagrywać w Jordanii. Dzięki ciepłemu przyjęciu ze strony władz, a także oddaniu i ciężkiej pracy lokalnych profesjonalistów, mieliśmy najlepsze możliwe doświadczenia z pobytu. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni.”

Kilka słów do wypowiedzi reżysera dorzuciła również Kathleen Kennedy:

„Chciałabym także podziękować Jordańskiej Królewskiej Komisji Filmowej oraz armii, których ogromne wsparcie było nieocenione i umożliwiło nam pracę.”

Roya News wyjaśniło, że wsparcie wojska było potrzebne, by ułatwić znalezienie odpowiedniego miejsca do zorganizowania planu filmowego.

Premiera Epizodu IX sagi Star Wars zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.