Filmy

Młody Luke Skywalker mógł pojawić się w „Przebudzeniu Mocy”

use-the-force-luke

Choć w Przebudzeniu Mocy, które stanowiło doskonałe wznowienie sagi Star Wars po latach przerwy, legendarną postać Luke’a Skywalkera zobaczyliśmy jedynie na moment, początkowo miał on pojawić się także na wcześniejszym etapie filmu – co ważne, jeszcze jako młoda osoba.

Poza finałowym występem Luke miał pokazać się na ekranie także w wizji, której doświadcza Rey – bohaterka zobaczyłaby moment pojedynku z Vaderem z Imperium Kontratakuje. W młodszą wersję Skywalkera wcielić miał się brytyjski aktor Robert Boulter.

Robert Boulter as "The Young Original Warrior" from the deleted flashback scene for TFA from BothanSpies

Ostatecznie, jak wiemy, Boulter nie wystąpił w Epizodzie VII i nie zobaczyliśmy Luke’a Skywalkera aż do finałowego spotkania z Rey, kiedy w postać wcielił się już oryginalnie odgrywający rolę Mark Hamill, który, nawiasem mówiąc, powrócił oczywiście do niej na potrzeby Ostatniego Jedi oraz Epizodu IX, mającego zadebiutować już w grudniu przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.