Seriale

Nadchodzi nowy miniserial animowany – „Star Wars Galaxy of Adventures”!

Star-Wars-Galaxy-of-Adventures

Lucasfilm najwyraźniej bardzo mocno chce zaznaczyć swoją obecność w świecie kreskówek. W serwisie YouTube pojawił się nowy kanał związany z uniwersum Gwiezdnych WojenStar Wars Kids – na którym opublikowano zwiastun nadchodzącego miniserialu animowanego o tytule Star Wars Galaxy of Adventures. Seria wyróżniać ma się dynamiczną, stylizowaną na anime kreską i ukazaniem przygód dobrze znanych nam bohaterów ze świeżej perspektywy.

Materiał z zapowiedzią znajdziecie poniżej:

Na pierwszy rzut oka animacja zapowiada się całkiem interesująco – w przeciwieństwie do stworzonego wcześniej Forces of Destiny, seria Galaxy of Adventures skupi się nie tylko na Lei Organie, Herze Syndulli czy Jyn Erso, ale także na Luke’u Skywalkerze, Hanie Solo, Mistrzu Yodzie, Lordzie Vaderze i wielu innych.

Na spory plus Galaxy of Adventures można zaliczyć także rozsądną dawkę akcji i dynamicznych scen, co zdecydowanie nie było mocną stroną poprzedniej miniserii.

Pierwszy odcinek pojawi się już 30 listopada (piątek) na wspomnianym wcześniej kanale Star Wars Kids.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.