Filmy

[Plotka] Szczegóły na temat postaci granej przez Naomi Ackie w Epizodzie IX

naomi-ackie

Jakiekolwiek oficjalne szczegóły na temat powstającego Epizodu IX nie ujrzały światła dziennego już od dłuższego czasu, w związku z czym do sieci zaczynają wypływać te mniej potwierdzone wieści. Użytkownik serwisu Reddit o nicku Temiriblagg1 opublikował kilka dni temu interesujący wpis, twierdząc, że był statystą na planie Epizodu IX i grał w końcowych scenach pierwszego aktu filmu. Zdradził przy okazji kilka szczegółów na temat głównych bohaterów produkcji.

Uwaga! Poniżej znajdują się potencjalne spoilery z Epizodu IX!

Informator opisał sekwencję z kryjówki Ruchu Oporu na planecie Batuu. Przebywa w niej grupa rebeliantów, której przewodzą bohaterowie grani przez Dominica Monaghana oraz Naomi Ackie. W opisach postać Monaghana nie wyróżnia się zanadto, za to bardzo ciekawe wydają się strzępki informacji odnoszące się do Ackie – jeśli wierzyć słowom rzekomego statysty, jej postać nazywa się Veranada (Vera) Calrissian…

To oczywiście oznaczałoby, że w dziewiątej części najprawdopodobniej spotkamy córkę Lando Calrissiana – co miałoby sens, biorąc pod uwagę, że rola Billy’ego Dee Williamsa jest już potwierdzona, a więc sam Lando będzie obecny w finale sagi Skywalkerów.

W dalszej części posta na Reddicie znajduje się jeszcze kilka potencjalnych przecieków, ale mogą one być na tyle dużymi spoilerami, że postanowiliśmy nie opisywać ich na naszej stronie. Jeśli jesteście ciekawi, na własną odpowiedzialność zajrzyjcie na forum.

Tradycyjnie pamiętajcie, że wszystko, co przeczytaliście powyżej, to wyłącznie niepotwierdzone plotki.

Premiera Gwiezdnych Wojen: Epizodu IX zaplanowana jest na 19 grudnia 2019.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.