Seriale

Znamy showrunnera serialu o Cassianie Andorze!

cassian-andor-rogue-one-a-star-wars-story

Niedawno informowaliśmy Was o planowanym serialu poświęconym postaci Cassiana Andora, znanego z pierwszego spin-offu sagi Star WarsŁotra 1 – i nie minęło wiele czasu, a już znamy nazwisko showrunnera kolejnej produkcji LucasfilmuJak donosi portal Deadline, za kształt serialu odpowiadać będzie Stephen Schiff, wcześniej pracujący między innymi nad The Americans jako producent wykonawczy.

W nowym tytule swoją rolę z Rogue One powtórzy Diego Luna, który udział w projekcie nazwał spełnieniem marzeń, ale sam serial będzie rzecz jasna prequelem spin-offu i opowie historię Cassiana sprzed pierwszego spotkania z Jyn Erso. Produkcja ma rozpocząć się w przyszłym roku.

Serial o Cassianie Andorze powstaje oczywiście z myślą o dystrybucji poprzez platformę streamingową Disney+, na którą trafi także The Mandalorian Jona Favreau oraz 7. sezon Wojen Klonów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.