Seriale

Reżyser „Infinity War” chwali „The Mandalorian” jako zupełnie nowe doświadczenie

star-wars-the-mandalorian-jon-favreau-taika-waititi-peyton-reed-the-russo-brothers

Jakiś czas temu kilku reżyserów filmów Marvela spotkało się na planie pierwszego serialu aktorskiego Star Wars, kiedy bracia Russo i Peyton Reed odwiedzili pracujących nad The Mandalorian Jona Favreau oraz Taikę Waititiego. Parę dni temu natomiast Anthony oraz Joe Russo wzięli udział w specjalnym pokazie ich ostatniego filmu, Wojny bez granic, po którym udzielili odpowiedzi na pytania portalu Collider.

Niektóre z nich nie dotyczyły bezpośrednio głównego tematu i wywiązała się wymiana zdań o Gwiezdnych Wojnach. Okazało się między innymi, że reżyserowie chętnie stworzyliby coś dla świata Star Wars, choć jak na razie oczywiście zajęci są innym filmem – Avengers 4. Co jednak w tej chwili ważniejsze, pochwały doczekał się serial Jona Favreau, na planie którego bracia mieli okazję wcześniej przebywać. Joe Russo odniósł się przede wszystkim do rzekomo nowatorskiego sposobu realizacji:

„To niesamowite. Poszliśmy tam, żeby przywitać się z Jonem. Taika reżyserował odcinek, więc poszliśmy się z nimi spotkać. Jon zawsze utrzymuje się w czołówce używających najnowocześniejszych technologii i kręci ten serial w sposób, w jaki jeszcze nikt wcześniej niczego nie kręcił. To naprawdę zdumiewające.”

Jon Favreau jest showrunnerem i producentem wykonawczym The Mandalorian. Za reżyserię natomiast, poza Taiką Waititim, odpowiadają Dave Filoni, Deborah Chow, Bryce Dallas Howard i Rick Famuyiwa. Serial trafi na platformę streamingową Disney+ w 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.