Gry

„Battlefront II” – zobaczcie ogromne połacie Geonosis spoza obszaru rozgrywki

Geonosis-outer-limits-exploring

Kilka dni temu, 28 listopada, zadebiutował darmowy dodatek Bitwa o Geonosis do Star Wars: Battlefront II, dzięki któremu gracze dostali w swoje ręce mapę na tytułowej ojczyźnie Geonozjan oraz bohatera Jasnej Strony Mocy, Obi-Wana Kenobiego. Nie jest tajemnicą, że Geonosis to największa mapa, jaką stworzyli do tej pory deweloperzy z DICE, jednak już mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że w trybie Galaktycznego szturmu, gdzie została ona udostępniona, dla przeciętnego gracza otwarta jest tylko jej niewielka część.

Youtuber SYLO: Star Wars przygotował ponad półgodzinny materiał wideo, gdzie prezentuje modyfikację do gry, dzięki której mapa na Geonosis została dodana do trybu Arcade, a jej niedostępne dotąd obszary są możliwe do swobodnej eksploracji.

Filmik możecie obejrzeć poniżej:

Jak możecie zauważyć, ten ogromny teren przygotowany został z zadziwiającą precyzją (jak na obszar widoczny dla wzroku graczy jedynie z dużej odległości). To zaś skłania nas do podejrzeń, że nową mapę zaprojektowano już częściowo z myślą o trybie Podboju, mającym pojawić się w Battlefront II w przyszłym roku.

Jakie są Wasze dotychczasowe wrażenia z rozgrywki w Bitwę o Geonosis? Dajcie znać w komentarzach!

Jeśli interesuje Was, co my sądzimy o nowym dodatku, koniecznie zajrzyjcie do naszej recenzji.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.