Saga Star Wars

[Plotka] Kylo Ren znów założy hełm w Epizodzie IX

KyloRenMasked

Mimo porzucenia i zniszczenia przez Kylo Rena swojego charakterystycznego, mającego upodabniać do Dartha Vadera hełmu, wygląda na to, że być może jeszcze będzie dane nam oglądać antagonistę w masce.

Choć wydawałoby się, że po Ostatnim Jedi nie zobaczymy już młodego Solo w hełmie, ostatnie doniesienia sugerują, że ten znowu go założy. Portal Making Star Wars, potwierdzając jedną z plotek z serwisu Reddit, informuje, iż Kylo Ren pojawi się w Epizodzie IX w naprawionym, spojonym czerwonym, kryształowym materiałem hełmie, który dzięki temu zyskać ma jeszcze bardziej napawający grozą wygląd.

Na razie oczywiście tej informacji nie można uznać za potwierdzoną i jakiekolwiek poważniejsze wnioski dotyczące maski Kylo Rena w filmie J.J. Abramsa będziemy mogli wyciągnąć prawdopodobnie dopiero po debiucie materiałów promocyjnych produkcji lub w trakcie seansu. Przywrócenie (i podrasowanie) wyglądu antagonisty z Przebudzenia Mocy wydaje się jednak całkiem możliwe, jeśli wziąć pod uwagę, w jakim punkcie zakończyła się jego droga w Epizodzie VIII.

Epizod IX trafi na ekrany kin już w grudniu przyszłego roku. W roli Kylo Rena ponownie zobaczymy Adama Drivera, poza którym w filmie wystąpią między innymi Daisy Ridley, Mark Hamill, John Boyega, Oscar Isaac, Keri Russell oraz Billy Dee Williams, a dzięki wykorzystaniu nagranych wcześniej scen pojawi się także Carrie Fisher.

1 odpowiedź »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.