Filmy

[Plotka] Kylo Ren znów założy hełm w Epizodzie IX

KyloRenMasked

Mimo porzucenia i zniszczenia przez Kylo Rena swojego charakterystycznego, mającego upodabniać do Dartha Vadera hełmu, wygląda na to, że być może jeszcze będzie dane nam oglądać antagonistę w masce.

Choć wydawałoby się, że po Ostatnim Jedi nie zobaczymy już młodego Solo w hełmie, ostatnie doniesienia sugerują, że ten znowu go założy. Portal Making Star Wars, potwierdzając jedną z plotek z serwisu Reddit, informuje, iż Kylo Ren pojawi się w Epizodzie IX w naprawionym, spojonym czerwonym, kryształowym materiałem hełmie, który dzięki temu zyskać ma jeszcze bardziej napawający grozą wygląd.

Na razie oczywiście tej informacji nie można uznać za potwierdzoną i jakiekolwiek poważniejsze wnioski dotyczące maski Kylo Rena w filmie J.J. Abramsa będziemy mogli wyciągnąć prawdopodobnie dopiero po debiucie materiałów promocyjnych produkcji lub w trakcie seansu. Przywrócenie (i podrasowanie) wyglądu antagonisty z Przebudzenia Mocy wydaje się jednak całkiem możliwe, jeśli wziąć pod uwagę, w jakim punkcie zakończyła się jego droga w Epizodzie VIII.

Epizod IX trafi na ekrany kin już w grudniu przyszłego roku. W roli Kylo Rena ponownie zobaczymy Adama Drivera, poza którym w filmie wystąpią między innymi Daisy Ridley, Mark Hamill, John Boyega, Oscar Isaac, Keri Russell oraz Billy Dee Williams, a dzięki wykorzystaniu nagranych wcześniej scen pojawi się także Carrie Fisher.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.