[Plotka] Kylo Ren znów założy hełm w Epizodzie IX

KyloRenMasked

Mimo porzucenia i zniszczenia przez Kylo Rena swojego charakterystycznego, mającego upodabniać do Dartha Vadera hełmu, wygląda na to, że być może jeszcze będzie dane nam oglądać antagonistę w masce.

Choć wydawałoby się, że po Ostatnim Jedi nie zobaczymy już młodego Solo w hełmie, ostatnie doniesienia sugerują, że ten znowu go założy. Portal Making Star Wars, potwierdzając jedną z plotek z serwisu Reddit, informuje, iż Kylo Ren pojawi się w Epizodzie IX w naprawionym, spojonym czerwonym, kryształowym materiałem hełmie, który dzięki temu zyskać ma jeszcze bardziej napawający grozą wygląd.

Na razie oczywiście tej informacji nie można uznać za potwierdzoną i jakiekolwiek poważniejsze wnioski dotyczące maski Kylo Rena w filmie J.J. Abramsa będziemy mogli wyciągnąć prawdopodobnie dopiero po debiucie materiałów promocyjnych produkcji lub w trakcie seansu. Przywrócenie (i podrasowanie) wyglądu antagonisty z Przebudzenia Mocy wydaje się jednak całkiem możliwe, jeśli wziąć pod uwagę, w jakim punkcie zakończyła się jego droga w Epizodzie VIII.

Epizod IX trafi na ekrany kin już w grudniu przyszłego roku. W roli Kylo Rena ponownie zobaczymy Adama Drivera, poza którym w filmie wystąpią między innymi Daisy Ridley, Mark Hamill, John Boyega, Oscar Isaac, Keri Russell oraz Billy Dee Williams, a dzięki wykorzystaniu nagranych wcześniej scen pojawi się także Carrie Fisher.

Reklamy


Kategorie:Saga Star Wars

Tagi: , , , , ,

1 reply

Trackbacks

  1. Kolejne doniesienia: nowe planety, rycerze Ren i charakter Lando w Epizodzie IX – Star Wars: Rebelianckie Szumowiny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: