Gry

Przecieki na temat fabuły i daty premiery „Star Wars Jedi: Fallen Order”

Jedi-Fallen-Order

Od czasu oficjalnej zapowiedzi gry Star Wars Jedi: Fallen Order na tegorocznych targach E3 nie otrzymywaliśmy zbyt wielu informacji na jej temat. Dziś ten stan rzeczy się zmienił, ponieważ do sieci wypłynęły przecieki odnoszące się do fabuły, bohaterów i daty premiery tytułu tworzonego przez studio Respawn Entertainment.

Przeciek pojawił się na Reddicie, a jego autorem jest użytkownik o nicku Some info, wcześniej wielokrotnie dostarczający nam nieoficjalnych wieści w odniesieniu do innych tytułów ze stajni Electronic Arts (m.in. Star Wars: Battlefront II), które z czasem okazywały się prawdziwe. Tym razem Some info twierdzi, że był obecny na prezentacji marketingowej Disneya, gdzie przedstawiono kilka szczegółów wspomnianej gry od Respawn.

Z opisów informatora dowiadujemy się, że akcja Jedi: Fallen Order osadzona zostanie kilka lat po filmowej Zemście Sithów. Głównym bohaterem będzie były padawan Zakonu Jedi imieniem Cal, który jakimś cudem uniknął czystki rycerzy Jedi, znanej szerzej jako Rozkaz 66. Mentorką protagonisty ma być tajemnicza kobieta o imieniu Cerses; spotkamy także Inkwizytorów, którym przewodzić będą Siódma i Dziewiąta Siostra.

Według doniesień zawartych w tym samym wpisie, Jedi: Fallen Order zadebiutuje już w listopadzie 2019 roku, co pokrywa się z niedawną wypowiedzią CEO Electronic ArtsAndrew Wilsona – twierdzącego, że pod koniec przyszłego roku ujrzymy co najmniej kilka gier od studia Respawn… A gwiezdnowojenny tytuł jest jedynym projektem tworzonym przez wspomnianego dewelopera, jaki został do tej pory oficjalnie zapowiedziany.

Tradycyjnie pamiętajmy, że wszelkie zawarte powyżej informacje to niepotwierdzone plotki i powinny być traktowane z rezerwą.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.