Filmy

Zwiastun Epizodu IX może zadebiutować jeszcze przed Świętami!

Star-Wars-Episode-9-logo-Rey-Daisy-Ridley

Gwiazdka może być w tym roku wyjątkowo miła dla fanów Gwiezdnych Wojen! Niewykluczone także, że prezent dostaniemy już wcześniej, bo przed 25 grudnia. Według nowych doniesień pierwszy materiał promocyjny Epizodu IX powinien zostać udostępniony w ciągu najbliższych 20 dni.

Wygląda na to, że po klapie finansowej Hana Solo wytwórnia Disney nie zamierza kolejny raz zwlekać z kampanią marketingową, szczególnie w przypadku przedsięwzięcia pokroju rozdziału zwieńczającego nową trylogię. Jeden z dziennikarzy Collidera twierdzi, że zwiastun zadebiutuje do 25 grudnia.

„Dla zastanawiających się, grudzień ZAWSZE jest wielkim miesiącem dla nowych zapowiedzi. Jeśli jesteście fanami Disneya, możecie w tym miesiącu oczekiwać pierwszych materiałów z Frozen 2 i Epizodu IX Gwiezdnych Wojen. Byłbym poważnie zaskoczony, gdyby oba nie zostały opublikowane do 25 grudnia.”

Oczywiście informację należy traktować ze sporym dystansem, ale bardzo możliwe, że jest ona prawdziwa – warto zwrócić uwagę, że publikujący wystawiłby na ogromne ryzyko swoją zawodową reputację.

Epizod IX trafi na ekrany kin już 19 grudnia przyszłego roku. Za reżyserię odpowiada J.J. Abrams, który razem z Chrisem Terrio napisał także scenariusz filmu. W kolejnej produkcji Lucasfilmu zobaczymy między innymi Daisy Ridley, Adama Drivera, Marka Hamilla, Johna Boyegę, Oscara Isaaca, Billy’ego Dee Williamsa, Keri Russell i Carrie Fisher.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.