Saga Star Wars

Informacje o rycerzach Ren, mieczu Rey i hełmie Kylo w Epizodzie IX

Knights of Ren
The Knights of Ren autorstwa Eli Hyder

Do sieci trafia coraz więcej informacji o Epizodzie IX i choć bywają mniej lub bardziej wiarygodne, przynajmniej część z nich jest co najmniej intrygująca – szczególnie, kiedy pokrywają się z innymi doniesieniami.

Uwaga! Poniżej znajdują się potencjalne spoilery z Epizodu IX!

Nowe plotki dotyczą bardzo wielu aspektów filmu, tak że jeśli jesteście wyczuleni na tego typu sprawy, uważajcie na potencjalne spoilery. O fabule ostatniego rozdziału nowej trylogii nie dowiadujemy się właściwie niczego, ale jeśli wolicie czuć się bezpieczni, odpuśćcie sobie czytanie teraz.

Informacje pochodzą od jednego z użytkowników portalu Reddit, który rzekomo uczestniczył niedawno w konferencji marketingowej Disneya.

Mowa jest przede wszystkim o czasie akcji, hełmie Kylo Rena oraz mieczu świetlnym Skywalkerów, obecnie należącym do Rey, który ma zostać przez główną bohaterkę naprawiony.

„W zasadzie nie było żadnych informacji o fabule. Tylko wspomniano, że akcja będzie miała miejsce rok po Ostatnim Jedi. Mówiono o punkcie kulminacyjnym filmu, który stanowi walka między Rey i Kylo. Pokazano masę grafik przedstawiających planety i postaci. Powiedziano, że Kylo znowu ma hełm, którego części zostały połączone jakimś czerwonym spoiwem. Wyglądał całkiem fajnie z czerwonymi liniami przebiegającymi przez niego. Mówiono też o mieczu świetlnym Rey, o tym, że znowu się pojawi i jak został naprawiony. Nie zostanie to pokazane na ekranie. Jest też nowy droid. Nazywa się Dio i jest swego rodzaju sidekickiem BB-8. Jest mały i ma głowę w kształcie stożka, jakby megafonu, jeśli jesteście w stanie sobie to wyobrazić. Poza tym było mnóstwo grafik i opakowań zabawek. Wspominano o różnych nowych planetach, ale pamiętam tylko jedną – z dżunglą.”

Później autora zapytano o Rycerzy Ren. Odparł, że oni także pojawią się w Epizodzie IX:

„Tak! Zupełnie o nich zapomniałem, a też na pewno będą w filmie. Pokazano kilka grafik z nimi. Chciałbym znać więcej szczegółów, ale przynajmniej wydaje się, że odegrają ważniejszą rolę niż w poprzednich filmach. Jestem fanem Gwiezdnych Wojen, ale nie jakimś ogromnym jak wy, przez co większość imion, nazw, miejsc i detali mi umknęła.”

Przypominamy, że oczywiście nie należy traktować powyższych doniesień jako potwierdzonych informacji. Na razie to tylko plotki, bez względu na to, jak bardzo wydają się prawdopodobne. Nawet jeśli doniesienia kryją w sobie prawdę, warto zwrócić uwagę, że Epizodowi IX nie został jeszcze nadany ostateczny kształt i wiele rzeczy może się zmienić – reżyser i ekipa mają na to czas do grudnia przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.