Saga Star Wars

Mark Hamill żartobliwie odpowiada na pytanie o tytuł Epizodu IX

mark-hamill-laugh

Premiera ostatniego rozdziału najnowszej trylogii sagi Star Wars wypadnie za nieco ponad rok. I choć czasu pozostałego do rozpoczęcia rajdu po kinach, o promocyjnej ofensywie nie mówiąc, nieubłaganie pozostaje coraz mniej, to wciąż nie dowiedzieliśmy się, pod jakim tytułem Epizod IX zawita na srebrne ekrany. Fanów filmowej serii niezwykle ta kwestia interesuje, co znany z roli Luke’a Skywalkera (oraz poczucia humoru) Mark Hamill postanowił wykorzystać do żartowania z nich.

Zapytany na Twitterze o tytuł kolejnych Gwiezdnych Wojen, aktor wykorzystał sposób, w jaki fan postanowił zadać mu pytanie, by odpowiedzieć wymijająco i żartobliwie, jednak zgodnie z prawdą.

„Cześć, Mark, czy wiesz, jak nazywa się [tłumacząc dosłownie z angielskiego: „jak jest nazywany” – przyp. red.] Epizod IX?”

„EKSKLUZYWNIE: Nazywa się Epizod IX.”

Za kolejny film osadzony w odległej galaktyce odpowiada J.J. Abrams, wcześniej pracujący już przy Przebudzeniu Mocy. W grudniu przyszłego roku na ekranach kin zobaczymy między innymi Daisy Ridley, Adama Drivera i żartującego obecnie z tytułu epizodu Marka Hamilla.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.