Książki i komiksy

Uroboros publikuje opis i okładkę „Star Wars. Ostatni strzał”

Ostatni-strzał-Han-Solo-title

W południe informowaliśmy Was o opublikowaniu przez Uroboros planów wydawniczych gwiezdnowojennych powieści na rok 2019. Prócz wyczekiwanego kanonicznego Thrawna, na liście znalazła się także książka stanowiąca wprowadzenie do filmu Han Solo. Gwiezdne wojny – historieStar Wars. Ostatni strzał. Teraz wydawnictwo udostępniło na swoim facebookowym profilu opis i okładkę wspomnianej powieści.

Doskonałe uzupełnienie filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. W książce przedstawione są wydarzenia poprzedzające historię opowiedzianą w filmie, a także to, co nastąpiło potem. Opisane są tu trzy okresy w życiu bohaterów: kiedy właścicielem Sokoła Millenium był Lando Calrissian i gdy statek trafił w ręce Hana Solo, oraz niedługo po bitwie o Endor. Dawno temu tajemniczy przekaźnik o nieznanej sile był jednym z najniebezpieczniejszych sekretów galaktyki. Wielu próbowało go zdobyć – i Lando Calrissian ze swoim droidem L3-37, i Han Solo z Chewbacką. Jednak twórca urządzenia, złowieszczy Fyzen Gor, skutecznie strzegł swojej tajemnicy. Mijają lata i Han zdążył już zapomnieć o szalonym wynalazcy. Próbuje odnaleźć się w roli męża i ojca. O ustatkowaniu się myśli również Lando. Jednak Fyzen Gor nadal chce wykorzystać groźne urządzenie, by na zawsze odmienić galaktykę. Han i Lando muszą go więc powstrzymać.

Ostatni-strzał-Han-Solo

Powieść autorstwa Daniela José Oldera ukaże się na półkach polskich księgarń 16 stycznia 2019 roku. Za przekład odpowiada Anna Hikiert.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.