Filmy

Andy Serkis o powrocie Snoke’a w Epizodzie IX: „Wszystko jest możliwe”

Snoke The Last Jedi

Wszyscy doskonale pamiętamy, co stało się z Przywódcą Snokiem w trakcie wydarzeń z Ostatniego Jedi. Jego niewątpliwie bolesny koniec nie przeszkadzał jednak niektórym fanom w snuciu teorii o tym, że wódz Najwyższego Porządku pojawi się jeszcze na srebrnym ekranie, wychodząc jakimś cudem cało z rozcięcia na pół za pomocą miecza świetlnego.

W związku z krążącymi od miesięcy domysłami aktor wcielający się w rolę tajemniczego antagonisty – Andy Serkis – został ostatnio zapytany przez reportera Hey U Guys, czy wie coś na temat ewentualnego powrotu do swojej roli w powstającym Epizodzie IX, na co odparł:

„Wysłałem maila do J.J. Abramsa i napisałem w nim: „Daj mi znać, jak się sprawy mają i jak bardzo jest to wszystko ekscytujące.” Jestem oczywiście niezmiernie ciekaw, jak radzi sobie cała nasza rodzinka. Kto wie, Snoke może wrócić, ale ja nic na ten temat nie wiem. Wymyślam to na poczekaniu. Tak naprawdę po prostu rozsiewam teraz plotki, żeby w końcu mnie wzięli, więc wszystko może się zdarzyć.”

Czy powrót Snoke’a w finale sagi Skywalkerów miałby w ogóle sens? Zapewne część z Was będzie zdania, że nie, a pozostali byliby tym zachwyceni. Na tę chwilę pozostaje nam jedynie cierpliwe czekać na rozwój wypadków i zobaczyć, co przygotowali dla nas twórcy, gdy Epizod IX trafi do kin w grudniu przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.