Gwiezdne Wojny - HistorieSeriale

Felicity Jones zainteresowana powrotem do Gwiezdnych Wojen jako Jyn Erso

rogue-one-jones-luna

Choć od premiery Łotra 1. Gwiezdnych Wojen – Historii minęło już niemal 2 lata, to pierwszy spin-off w świecie Star Wars przeżywa ostatnio drugą falę popularności, do czego przyczyniło się niedawne ogłoszenie powstania serialu aktorskiego z Cassianem Andorem w roli głównego protagonisty. Rewelacja ta prawdopodobnie miała wpływ nie tylko na Diego Lunę – aktora wcielającego we wspomnianego bohatera – ale także na Felicty Jones, dzięki której poznaliśmy Jyn Erso.

Magazyn Variety uruchomił niedawno nową serię zatytułowaną Actors On Actors, gdzie aktorzy przeprowadzają wywiady z innymi aktorami. Felicity miała szansę porozmawiać z Constance Wu, którą zapytała, czy chciałaby kiedykolwiek dołączyć do obsady filmu osadzonego w uniwersum odległej galaktyki. Druga z pań odparła na to, że nie byłaby tym zainteresowana, ponieważ woli unikać długoterminowych umów i zależy jej przede wszystkim na zróżnicowanych wyzwaniach:

„Chcę brać role, które każdego roku będą rzucały mi zróżnicowane wyzwania… Jestem gotowa na coś nowego, a gdy myślę o czymś takim, to czuję się, jakbym miała założyć złote kajdanki.”

Później Wu odbiła piłeczkę i zadała to samo pytanie w kierunku Felicity Jones, na co ta odpowiedziała:

„Miałam w pewnym sensie dużo szczęścia, bo to [Łotr 1 – przyp. red.] był jednorazowy strzał, więc właściwie zamknęliśmy temat. Ale kochałam tę rolę, więc w przeciwieństwie do ciebie naprawdę chciałabym pociągnąć ten temat dalej i powrócić jako Jyn. Chętnie grałabym ją przez kilka lat, choćby po to, żeby poczuć jakąś stabilizację.”

Pełny wywiad aktorek możecie obejrzeć poniżej:

https://twitter.com/Rebe1Scum/status/1071771841281302528

Musimy przyznać, że perspektywa samodzielnego serialu (lub nawet pełnometrażowego filmu) z grającą pierwsze skrzypce Jyn Erso wydaje się bardzo kusząca. Czy jednak Lucasfilm lub Disney biorą pod uwagę prawdopodobieństwo stworzenia live-action z udziałem Felicity Jones? Zapewne wiele zależy od ewentualnego sukcesu serii opowiadającej o przygodach Cassiana Andora oraz serialu The Mandalorian, tworzonego przez ekipę pod wodzą Jona Favreau.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.