Filmy

John Boyega udostępnia wideo zza kulis Epizodu IX!

John-Boyega-Finn-Wallpaper-Star-Wars-7

Mimo że Lucasfilm stara się dokładać wszelkich starań, aby informacje o kolejnym epizodzie sagi Star Wars nie wyciekały i nie trafiały do sieci, nowe plotki cały czas krążą po Internecie. Trudno wobec tego stwierdzić, czy nowy materiał udostępniony przez jednego z aktorów ma być środkiem zapobiegawczym, zaspokajającym częściowo ciekawość fanów czy też udostępnionym na przekór polityce wytwórni nagraniem, ale najważniejsze, że jest. Dzięki Johnowi Boyedze, wcielającemu się w nowej trylogii w byłego szturmowca Finna, możemy zajrzeć za kulisy powstawania Epizodu IX.

https://www.instagram.com/p/BrJKAqolSNQ/

Film niestety pozbawiony jest dźwięku, jest krótki i pokazuje aktora z dość dużego dystansu, przez co trudno jednoznacznie stwierdzić, co właściwie dzieje się na planie, ale część fanów już sugeruje, że obecność samego Boyegi na tle niebieskiego ekranu, obracającego się na specjalnej platformie, może sugerować nagrywanie sceny, w której wyświetlany będzie hologram bohatera.

Scenariusz Epizodu IX napisali Chris Terrio oraz J.J. Abrams, przy czym drugi filmowiec później stanął także za kamerą filmu. Ostatni rozdział najnowszej trylogii trafi na ekrany kin już w grudniu przyszłego roku i zobaczymy w nim między innymi Johna Boyegę, Daisy Ridley, Adama Drivera i Marka Hamilla.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.