Wydarzenia

Sokół Millennium na pierwszym oficjalnym zdjęciu z parku Star Wars: Galaxy’s Edge

star-wars-galaxys-edge-in-2019

Otwarcie parków rozrywki Star Wars: Galaxy’s Edge zbliża się nieubłaganie i Disney nie tylko kończy już prace nad obiektami, ale też zaczyna ich promowanie. Po opublikowanym ostatnio zwiastunie przyszła pora na pochwalenie się Sokołem Millennium.

„Przedstawiamy pierwsze spojrzenie na Sokoła Millennium. Oto kulisy powstawania Star Wars: Galaxy’s Edge! Odwiedzający będą mogli przejąć kontrolę nad najszybszym statkiem w galaktyce, dzięki jednej z dwóch najważniejszych nowych atrakcji Disneylandu (latem 2019) i Walt Disney World (jesienią 2019) – Millennium Falcon: Smugglers Run.”

Przypomnijmy, że parki rozrywki Galaxy’s Egde to ogromne (każdy z parków zajmuje powierzchnię niemal 5 hektarów) atrakcje na terenie placówek w Anaheim w Kalifornii oraz w Orlando na Florydzie, ściśle związane jedynie z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.