Gry

„Battlefront II” – nowa Transmisja zdradza szczegóły patcha i plany twórców na 2019 rok

Kenobi-Battlefront2-clone-wars-skin

Na oficjalnym forum Star Wars: Battlefront II opublikowano wczoraj nową Transmisję dla społeczności, która przybliża szczegóły najnowszego patcha oraz część planów twórców na początek 2019 roku.

W pierwszej kolejności skupiono się na przedstawieniu zmian i nowości, jakie wprowadzi dzisiejsza łatka. Wypunktowaliśmy dla Was to, co naszym zdaniem jest najistotniejsze:

  • Ujawniono grafikę (widoczna w nagłówku), która przedstawia inspirowaną Wojnami Klonów aparycję dla Obi-Wana, mającą pojawić się wraz z aktualizacją. Jej koszt to 40 000 kredytów bądź 1000 kryształów.
  • Sam Obi-Wan również doczekał się kilku istotnych usprawnień pod kątem działania umiejętności i sterowania podczas walki. Poprawione zostały też animacje ataku, uników, skoków, etc.
  • Nieco wizualnych poprawek spotkało także mapę na Geonosis.

Co w 2019?

Teraz przejdźmy do głównego dania, czyli tego, co twórcy planują wprowadzić na początku 2019 roku (konkretne daty jakichkolwiek update’ów nie są jeszcze znane i prawdopodobnie będą nam przybliżone dopiero po Nowym Roku):

  • Nastąpią istotne zmiany w walkach na miecze świetlne – idąc za głosem graczy, deweloperzy postanowili poprawić walkę na miecze tak, aby ataki na przeciwnika nie kończyły się odbiciem od jego bloku, co nie jest w żadnej mierze wierne działaniu owego oręża, jakie znamy z filmów. Co więcej, po zmianach niemożliwe będzie wykonywanie ataków, gdy skończy się nam stamina (teraz bohaterowie mogą atakować nawet wtedy, gdy brakuje im już energii).
  • Pojawią się spore zmiany w systemie aparycji dla piechoty. Jak na razie oficjalnie potwierdzono nam, że oficerowie klonów w końcu otrzymają pancerze – będą one znacznie różniły się od siebie wyglądem, co będzie zależało od tego, do jakiego batalionu należy dany żołnierz.
clone-trooper-officer-armor
Przykład – tak będzie wyglądał oficer klonów z aparycją 104 Batalionu („Wolf Pack”)
  • Więcej detali na temat kosmetyki dla żołnierzy dostaniemy na początku 2019 roku. Na razie zapewniono, że już w styczniu Bataliony 41, 91, 104 i 327 doczekają się obiecanych wcześniej zmian w wyglądzie, by w pełni odpowiadały kanonicznym pierwowzorom.
  • Pojawi się koło z emotkami – po wciśnięciu przycisku graczowi ukarze się koło, na którym zawartych będzie 8 emotek; będziemy mogli ich używać podczas rozgrywki. Twórcy rozważają także dodanie serii gestów bitewnych (takich jak „za mną!”, „osłaniaj mnie!”), mających pomóc w komunikowaniu się podczas meczy.

Poza zmianami i planami na początek 2019 roku, o których mogliście przeczytać powyżej, udostępniono także całą notkę odnoszącą się do zawartości dzisiejszego patcha. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami, to zachęcamy Was do zajrzenia na oficjalne forum Battlefront II.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.