Gry

„Battlefront II” – nowa Transmisja zdradza szczegóły patcha i plany twórców na 2019 rok

Kenobi-Battlefront2-clone-wars-skin

Na oficjalnym forum Star Wars: Battlefront II opublikowano wczoraj nową Transmisję dla społeczności, która przybliża szczegóły najnowszego patcha oraz część planów twórców na początek 2019 roku.

W pierwszej kolejności skupiono się na przedstawieniu zmian i nowości, jakie wprowadzi dzisiejsza łatka. Wypunktowaliśmy dla Was to, co naszym zdaniem jest najistotniejsze:

  • Ujawniono grafikę (widoczna w nagłówku), która przedstawia inspirowaną Wojnami Klonów aparycję dla Obi-Wana, mającą pojawić się wraz z aktualizacją. Jej koszt to 40 000 kredytów bądź 1000 kryształów.
  • Sam Obi-Wan również doczekał się kilku istotnych usprawnień pod kątem działania umiejętności i sterowania podczas walki. Poprawione zostały też animacje ataku, uników, skoków, etc.
  • Nieco wizualnych poprawek spotkało także mapę na Geonosis.

Co w 2019?

Teraz przejdźmy do głównego dania, czyli tego, co twórcy planują wprowadzić na początku 2019 roku (konkretne daty jakichkolwiek update’ów nie są jeszcze znane i prawdopodobnie będą nam przybliżone dopiero po Nowym Roku):

  • Nastąpią istotne zmiany w walkach na miecze świetlne – idąc za głosem graczy, deweloperzy postanowili poprawić walkę na miecze tak, aby ataki na przeciwnika nie kończyły się odbiciem od jego bloku, co nie jest w żadnej mierze wierne działaniu owego oręża, jakie znamy z filmów. Co więcej, po zmianach niemożliwe będzie wykonywanie ataków, gdy skończy się nam stamina (teraz bohaterowie mogą atakować nawet wtedy, gdy brakuje im już energii).
  • Pojawią się spore zmiany w systemie aparycji dla piechoty. Jak na razie oficjalnie potwierdzono nam, że oficerowie klonów w końcu otrzymają pancerze – będą one znacznie różniły się od siebie wyglądem, co będzie zależało od tego, do jakiego batalionu należy dany żołnierz.
clone-trooper-officer-armor
Przykład – tak będzie wyglądał oficer klonów z aparycją 104 Batalionu („Wolf Pack”)
  • Więcej detali na temat kosmetyki dla żołnierzy dostaniemy na początku 2019 roku. Na razie zapewniono, że już w styczniu Bataliony 41, 91, 104 i 327 doczekają się obiecanych wcześniej zmian w wyglądzie, by w pełni odpowiadały kanonicznym pierwowzorom.
  • Pojawi się koło z emotkami – po wciśnięciu przycisku graczowi ukarze się koło, na którym zawartych będzie 8 emotek; będziemy mogli ich używać podczas rozgrywki. Twórcy rozważają także dodanie serii gestów bitewnych (takich jak „za mną!”, „osłaniaj mnie!”), mających pomóc w komunikowaniu się podczas meczy.

Poza zmianami i planami na początek 2019 roku, o których mogliście przeczytać powyżej, udostępniono także całą notkę odnoszącą się do zawartości dzisiejszego patcha. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami, to zachęcamy Was do zajrzenia na oficjalne forum Battlefront II.

5 komentarzy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.