Seriale

To już oficjalne – Pedro Pascal z główną rolą w „The Mandalorian”!

Pedro-Pascal-The-Mandalorian

Po miesiącach plotek i przecieków dotyczących powstającego serialu The Mandalorian w końcu przyszedł moment, w którym możemy skonfrontować wcześniejsze doniesienia z faktami. Jak ogłosiła przed chwilą wytwórnia Lucasfilm, Pedro Pascal – znany m.in. z ról w Narcos i Grze o tron – wcieli się w głównego bohatera pierwszego serialu aktorskiego w świecie Star Wars!

Wieści na temat Pascala to jednak nie wszystko, ponieważ potwierdzono także udział szeregu aktorów, o których plotki krążyły w sieci od pewnego czasu. Będą to: Gina Carano (Deadpool), Nick Nolte (Affliction), Carl Weathers (Predator), Werner Herzog (Grizzly Man), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Emily Swallow (Supernatural) oraz Omid Abtahi (American Gods).

W związku z powyższymi rewelacjami kilka słów na temat obsady dodał showrunner The Mandalorian, Jon Favreau:

„Świetnie spędzamy czas pracując z niesamowicie utalentowaną grupą ludzi. Jesteśmy bardzo podekscytowani perspektywą pokazania wszystkim tego, co przygotowujemy.”

Za reżyserię serialu odpowiadają Taika WaititiDave FiloniDeborah ChowBryce Dallas Howard i Rick Famuyiwa. The Mandalorian trafi na platformę streamingową Disney+ w 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.