Filmy

Epizod IX – kolejne plotki i zdjęcia z planu

Rey-in-Star-Wars-Episode-9

Za sprawą portalu Making Star Wars do sieci trafiła nowa porcja doniesień dotyczących Epizodu IX oraz fotografii z planu zdjęciowego. Oczywiście każda informacja, którą odnajdziecie poniżej, jest potencjalnym spoilerem, dlatego też, jeśli jesteście na tym punkcie wrażliwi, zalecamy odpuścić sobie czytanie.

Uwaga! Poniżej znajdują się potencjalne spoilery z Epizodu IX!

W Disney World rzekomo widziana była ekipa realizująca jakiś materiał promocyjny zapowiadający kolejny, większy, bardziej szczegółowy materiał – nie ma pewności, czy nie dotyczy to po prostu parku Star Wars: Galaxy’s Edge, ale niewykluczone, że to zapowiedź teasera Epizodu IX, który podobno zadebiutować ma jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

W Pinewood Studios natomiast źródłom serwisu w oczy rzuciły się wyglądające futurystycznie zabudowania, które ich zdaniem mogą mieć coś wspólnego jedynie z Gwiezdnymi Wojnami – kilka zdjęć zobaczyć możecie poniżej. Poza tym doniesienia dotyczą dużych rozmiarów animatroniczego obcego, którego nie udało się sfotografować.

Także w Pinewood dostrzeżono plan zapełniony solą, pełniącą funkcję śniegu (podobne zabiegi były już stosowane w czasie produkcji między innymi Imperium Kontratakuje, Przebudzenia Mocy czy Everest), jednak akurat tutaj nie można mieć pewności, czy na pewno chodzi o kolejny epizod sagi Star Wars.

Najprawdopodobniej jednak okazuje się, że wspominana ostatnio często pustynna planeta, za którą w czasie realizacji materiału służyły tereny Jordanii, może wcale nie być pustynna, a zamiast tego jej krajobraz będzie składał się w głównej mierze z gór oraz skał. Wciąż nie możemy mieć co do tego pewności, w związku z czym cały czas nie wiemy również, czy będzie to nowy świat, czy powrót do znanej nam już lokacji.

Poza tym ekipa zajmująca się Epizodem IX została ponownie dostrzeżona w Black Park, gdzie stawiała rekwizyty drzew mające imitować spalone rośliny.

Ostatni rozdział sagi Skywalkerów trafi na ekrany kin już w grudniu przyszłego roku. Za reżyserię filmu odpowiada J.J. Abrams, który razem z Chrisem Terrio napisał także jego scenariusz.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.