Gry

Komandosi klonów w plikach „Star Wars: Battlefront II”!

Republic-Commando-in-Battlefront-2

[AKTUALIZACJA 14.12.2018] Okazuje się, że pliki wspomniane przez nas w newsie znajdują się grze od dawna i nie jest do końca jasne, czy faktycznie dotyczą komandosów. Mimo to informacje o ich pojawieniu się w grze wciąż pozostają wiarygodne, na co dowodem jest zapowiedź na koncie Bena Walke’a, o której piszemy poniżej.


Jeśli przez miniony rok czuliście niedosyt związany z brakiem ciekawej zawartości w Star Wars: Battlefront II, to ostatnie miesiące wypełnione dodatkami z ery Wojen Klonów zdecydowanie musiały zmienić Wasze nastawienia do gry. Teraz mamy dla Was coś, co prawdopodobnie jeszcze bardziej rozpali Waszą wyobraźnię – po najnowszej aktualizacji w plikach gry pojawiły się wskazówki sugerujące, że twórcy planują dodać do niej komandosów klonów!

O znalezisku moderów poinformował w swoim najnowszym materiale wideo youtuber FireGuyGaming:

https://youtu.be/ZtkOjE8Pl7Q

Nie wiadomo, w jakiej formie komandosi mieliby wystąpić w grze. Nazwy plików sugerują nową klasę, ale na ten moment jest zbyt wcześnie na takie spekulacje.

Dodatkowym potwierdzeniem naszych domysłów może być ostatnia zmiana na twitterowym koncie managera ds. społeczności z DICE, Bena Walke’a, który jako swoje zdjęcie w tle ustawił ostatnio… Tak, zgadliście, komandosów klonów. Do tej pory Ben już kilkukrotnie zmieniał grafikę na swoim profilu, zapowiadając w ten sposób przyszłą zawartość Battlefronta II, dzięki czemu opisywane sugestie stają się jeszcze bardziej wiarygodne.

Tym z Was, którym komandosi klonów nie mówią zbyt wiele, możemy zdradzić, że najbardziej znanymi przedstawicielami tych wyspecjalizowanych jednostek byli bohaterowie gry Star Wars: Republic Commando, stworzonej i wydanej w 2005 roku przez LucasArts oraz Magellan Interactive.

Cieszylibyście się, gdyby komandosi trafili do gwiezdnowojennej strzelaniny od DICE? My zdecydowanie jesteśmy podekscytowani taką perspektywą!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.