Gry

Komandosi klonów w plikach “Star Wars: Battlefront II”!

Republic-Commando-in-Battlefront-2

[AKTUALIZACJA 14.12.2018] Okazuje się, że pliki wspomniane przez nas w newsie znajdują się grze od dawna i nie jest do końca jasne, czy faktycznie dotyczą komandosów. Mimo to informacje o ich pojawieniu się w grze wciąż pozostają wiarygodne, na co dowodem jest zapowiedź na koncie Bena Walke’a, o której piszemy poniżej.


Jeśli przez miniony rok czuliście niedosyt związany z brakiem ciekawej zawartości w Star Wars: Battlefront II, to ostatnie miesiące wypełnione dodatkami z ery Wojen Klonów zdecydowanie musiały zmienić Wasze nastawienia do gry. Teraz mamy dla Was coś, co prawdopodobnie jeszcze bardziej rozpali Waszą wyobraźnię – po najnowszej aktualizacji w plikach gry pojawiły się wskazówki sugerujące, że twórcy planują dodać do niej komandosów klonów!

O znalezisku moderów poinformował w swoim najnowszym materiale wideo youtuber FireGuyGaming:

https://youtu.be/ZtkOjE8Pl7Q

Nie wiadomo, w jakiej formie komandosi mieliby wystąpić w grze. Nazwy plików sugerują nową klasę, ale na ten moment jest zbyt wcześnie na takie spekulacje.

Dodatkowym potwierdzeniem naszych domysłów może być ostatnia zmiana na twitterowym koncie managera ds. społeczności z DICE, Bena Walke’a, który jako swoje zdjęcie w tle ustawił ostatnio… Tak, zgadliście, komandosów klonów. Do tej pory Ben już kilkukrotnie zmieniał grafikę na swoim profilu, zapowiadając w ten sposób przyszłą zawartość Battlefronta II, dzięki czemu opisywane sugestie stają się jeszcze bardziej wiarygodne.

Tym z Was, którym komandosi klonów nie mówią zbyt wiele, możemy zdradzić, że najbardziej znanymi przedstawicielami tych wyspecjalizowanych jednostek byli bohaterowie gry Star Wars: Republic Commando, stworzonej i wydanej w 2005 roku przez LucasArts oraz Magellan Interactive.

Cieszylibyście się, gdyby komandosi trafili do gwiezdnowojennej strzelaniny od DICE? My zdecydowanie jesteśmy podekscytowani taką perspektywą!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.