Seriale

[Plotka] Sabine Wren z „Rebeliantów” w „The Mandalorian”

star-wars-the-mandalorian-sabine-wren-rebels-rumor

The Mandalorian, czyli piewrszy serial aktorski Star Wars, akcję będzie miał osadzoną niedługo po zakończeniu wydarzeń znanych z Powrotu Jedi – zniszczenia drugiej Gwiazdy Śmierci, śmierci Imperatora i Dartha Vadera oraz upadku Imperium – co daje twórcom możliwość, by wykorzystać znane już z innych elementów serii postaci. Nowe doniesienia sugerują, że Jon Favreau skorzystał z takiej możliwości i w serialu pojawi się Sabine Wren.

Mandaloriańska wojowniczka została wprowadzona do świata Gwiezdnych Wojen w serialu Star Wars: Rebelianci, za który odpowiedzialny był Dave Filoni, pełniący obecnie funkcję jednego z reżyserów realizujących pomysły Favreau na planie The Mandalorian. Portal Making Star Wars informuje, iż na planie serialu rzekomo widziano, jak jakiegoś rodzaju obróbce graficznej poddawany jest charakterystyczny, barwny hełm bohaterki.

Oczywiście doniesienia nie muszą być prawdziwe, bo opierają się jedynie na relacji anonimowych źródeł, a gdy poważniej się zastanowić, nawet jeśli hełm Sabine rzeczywiście pojawi się w serialu, sama postać nie musi być w nim obecna. Zalecamy w związku z tym, żebyście jak zwykle traktowali wszystko ze sporym dystansem.

The Mandalorian produkowany jest z myślą o dystrybucji poprzez nową platformę streamingową Disney+, która do użytku trafić ma w 2019 roku. Poza serialem Favreau znajdzie się tam również seria o Cassianie Andorze z Diego Luną w roli głównej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.