Gry

„Battlefront II” – kalendarz na styczeń i luty zdradza szczegóły nowego trybu!

venator-lucrehulk-battlefront-2

Na oficjalnej stronie EA Star Wars dość niespodziewanie pojawił się wczoraj nowy kalendarz społecznościowy dla Star Wars: Battlefront II, który przybliża nam szczegóły zawartości, mającej trafić do gry w styczniu i lutym 2019 roku.

Najważniejszą nowością spośród zawartych na stronie informacji były detale odnoszące się do nowego trybu rozgrywki, który pojawi się w grze w lutym. Poniżej przedstawiamy Wam całą rozpiskę, a omówieniem wspomnianego trybu zajmiemy się na końcu artykułu:

Styczeń

  • Hrabia Dooku;
  • Gwardia Coruscańska.

Luty

  • Anakin Skywalker;
  • 501 Legion;
  • nowy tryb rozgrywki (zawierający punkty kontrolne i okręty dowodzenia);
  • walki wewnątrz okrętów dowodzenia.

Dwa ostatnie podpunkty zasługują naszym zdaniem na chwilę uwagi, ponieważ w kalendarzu opisano, czego mniej więcej możemy spodziewać się po nowym trybie.

„Nasz najnowszy tryb rozgrywki (wprowadzający punkty kontrolne i niszczenie okrętów dowodzenia) pojawi się w lutym.”

„Walcz na pokładzie należących do Republiki Galaktycznej gwiezdnych niszczycieli klasy Venator lub Pancerników Separatystów, co stanowić będzie element nowego trybu rozgrywki. Zdobywaj punkty kontrolne i niszcz okręty dowodzenia wroga.”

Z powyższych ogólnikowych streszczeń możemy wyciągnąć kilka ciekawych informacji.

Po pierwsze, nowy tryb rozgrywki prawdopodobnie dostępny będzie tylko na mapach z ery Wojen Klonów (przynajmniej na początku, a być może z czasem dodane zostaną do niego kolejne ery).

Po drugie, udostępnienie graczom trybu, który umożliwi przeniesienie walki z powierzchni planety w przestrzeń kosmiczną, wymusza na twórcach opracowanie jakiejś formy transportu drużyn do walki o okręty dowodzenia. Biorąc pod uwagę, jak zorganizowana jest rozgrywka w nowym Battlefront II, szczerze wątpimy, by udostępnione zostały nam środki (jak kanonierki czy myśliwce), dzięki którym swobodnie wylecimy w kosmos, tak jak wyglądało to w oryginalnych Battlefrontach. Być może będzie to jakiegoś rodzaju cutscena, pokazującą podróż w kierunku statków. Na tę chwilę są to oczywiście wyłącznie nasze domysły, więc nie bierzcie ich za pewnik.

Początek 2019 roku zapowiada się naprawdę interesująco dla fanów Star Wars: Battlefront II. Gdy przypomnimy sobie ostatnie przecieki dotyczące komandosów klonów, informacje z nowej Transmisji i dodamy do tego wieści z wczorajszego kalendarza, maluje nam się obraz arcyciekawych planów na rozwój.

Pozostaje cierpliwie czekać do stycznia i lutego.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.