Saga Star Wars

Mark Hamill znów żartuje – zwiastun Epizodu IX przedmiotem dowcipu

mark-hamill-star-wars

Mark Hamill jest znany na świecie z trzech prostych powodów. Pierwszym z nich jest oczywiście fakt, że w legendarnej sadze Star Wars wciela się w postać Luke’a Skywalkera. Drugim niesamowita charyzma, której udzielił postaci Jokera, podkładając głos w licznych animacjach. Trzecim natomiast jest specyficzne poczucie humoru aktora, które prawie wszystko pozwala mu potrafi obrócić w żart.

Tym razem Hamill zażartował ze zwiastuna Epizodu IX i zgodnie z obietnicą opublikowania na Twitterze zdjęcia z nim związanego. Zrobił to, wykorzystując jedno ze znaczeń słowa „trailer” w języku angielskim.

Jako fanom pozostaje nam mieć nadzieję, że w okolicach premiery filmu J.J. Abramsa aktor nie zdecyduje się na całkiem popularny żart o spoilerach… Tymczasem do debiutu Epizodu IX na ekranach kin pozostaje niewiele ponad rok – z niecierpliwością oczekujemy 19 grudnia 2019.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.