Seriale

„The Mandalorian” – nowe przecieki dotyczące fabuły, Pedro Pascal publikuje szkice bohatera

The_Mandalorian_Logo

Niedawne ujawnienie obsady powstającego The Mandalorian wzbudziło w fanach Star Wars jeszcze większą ciekawość i chęć poznania kolejnych szczegółów dotyczących serialu. Nieco światła na potencjalny setting rzucił ostatnio dziennikarz The Hollywood Reporter, Borys Kit, który opisał pokrótce kilka znanych mu faktów na temat umiejscowienia fabuły w chronologii Gwiezdnych Wojen oraz tego, gdzie na mapie galaktyki zlokalizowana będzie akcja.

Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że The Mandalorian osadzony zostanie pomiędzy wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy, z dala od politycznych wpływów Nowej Republiki, jednakże twitterowy wpis Kita przybliżył nam, kiedy dokładnie oraz gdzie może rozegrać się pierwszy serial aktorski:

„Źródła mówią mi, że historia osadzona jest 5 lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi i dzieje się na Zewnętrznych Rubieżach, gdzie ludzie nie wiedzą i nie interesuje ich, że Imperium upadło. To daje twórcom szerokie pole do popisu w kreowaniu fabuły.”

Jeśli połączyć powyższe plotki z tym, co wiedzieliśmy o serialu do tej pory, to słowa reportera mają sporo sensu. Umiejscowienie akcji serialu w odległych rejonach galaktyki, gdzie nie docierają wieści o wielkiej polityce, pozwala scenarzystom na sporą swobodę w kreowaniu zupełnie nowych wątków.

Mogłoby to też tłumaczyć, dlaczego na nieoficjalnych zdjęciach z planu widzimy imperialnych szturmowców – skoro mieszkańcy Rubieży nie interesują się politycznymi zawirowaniami Światów Jądra, to także nie powinna być dla nich dziwna ciągła obecność imperialnych garnizonów na ich planetach.

Mimo wszystko pamiętajmy, że wciąż są to tylko plotki, więc należy podejść do nich z dozą ostrożności.

Na koniec mamy dla Was małą ciekawostkę, którą udostępnił na swoim instagramowym profilu Pedro Pascal, wcielający się w tytułowego Mandalorianina. Aktor wrzucił oryginalne szkice głównego bohatera, wykonane przez jednego z producentów i reżyserów serialu – doskonale znanego fanom Dave’a Filoniego.

https://www.instagram.com/p/BrTv114j69_/?utm_source=ig_embed

The Mandalorian prawdopodobnie zadebiutuje pod koniec 2019 roku na platformie streamingowej Disney+. Jon Favreau jest showrunnerem i producentem wykonawczym serialu. Za reżyserię natomiast odpowiadają Taika Waititi, Dave FiloniDeborah ChowBryce Dallas Howard i Rick Famuyiwa.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.