Gry

„Star Wars: Battlefront II” dostępny w Origin Access Premier

battlefront2trailer2

Miesiąc temu minął dokładnie rok od premiery Star Wars: Battlefront II. Choć był to bardzo ciężki start dla gwiezdnowojennego shootera (spowodowany głównie aferą z loot boksami), to po miesiącach naprawiania błędów oraz rozwijania tytułu wydaje się, że zaczyna on wychodzić na prostą i ponownie zyskiwać na popularności. Teraz kolejni gracze będą mogli dać szansę pozycji od DICE, ponieważ Battlefront II pojawił się w ofercie Origin Access Premier.

Origin Access to usługa abonamentowa, dzięki której gracze korzystający z pecetowej platformy Origin mają natychmiastowy dostęp do setek gier wydawanych pod szyldem Electronic Arts. Niedawno do grona pozycji dostępnych w stopniu członkostwa Premier dołączył właśnie Battlefront II.

Jeśli zdecydujecie się na wykupienie członkostwa w Origin Access Premier, wraz z Battlefrontem II otrzymacie Sokoła Millennium z Solo: A Star Wars Story oraz 50 000 kredytów na wydatki w grze.

Tym z Was, którzy wciąż wahają się nad zainwestowaniem swoich pieniędzy, polecamy lekturę naszej recenzji najnowszego dodatku do Battlefront II, czyli Bitwy o Geonosis.

Jeżeli nadal nie jesteście przekonani, czy gra może być warta wykupienia usługi abonamentowej, to z oficjalnej strony sklepu Origin dowiadujemy się również, że aktualnie możemy zakupić tytuł na stałe z trzydziestoprocentową zniżką – wystarczy podczas płatności podać kod SAVE30.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.