Filmy

Zwiastun Epizodu IX – kolejne informacje o grudniowej publikacji

star-war-episode-ix-filming-will-start-in-2017-april-and-it-might-be-released-dec-2019

W związku z niedawnymi doniesieniami o rzekomo nie tak bardzo oddalonym debiucie pierwszego zwiastuna Epizodu IX sagi Star Wars, jeden z redaktorów portalu SWNN zdecydował się sprawdzić informacje, pogrzebać wśród plotek i porozmawiać z osobami mogącymi posiadać wiedzę na temat zajawki.

Szef marketingu Disneya pojawił się niedawno w Pinewood Studios, co mogłoby sugerować, że coś rzeczywiście jest na rzeczy. To w końcu właśnie Disney odpowiada za promocję filmów, które Lucasfilm jedynie produkuje.

Jedno z anonimowych źródeł było podobno prawie pewne, że materiał promocyjny zostanie wypuszczony jeszcze przed świętami lub w tych okolicach. Niewykluczone jednak, że nie miałby to być choćby teaser, a wideo zza kulis pokazujące produkcję filmu.

Te mało optymistyczne przypuszczenia potwierdza ekipa z TrailerTrack, zdaniem której gdyby zwiastun miał trafić do dystrybucji w najbliższym czasie, byłoby już o tym wiadomo, gdyż musiałby już zostać poddany ocenie kategorii wiekowej, żeby mógł być wyświetlany w kinach.

„Inne zwiastuny Disneya, które mają teraz pojawić się w kinach, dla przykładu – Króla Lwa, Artemisa Fowla, Avengers, Kapitan Marvel – zostały sklasyfikowane w ciągu ostatnich dwóch tygodni.”

Inne anonimowe źródła także twierdzą, że zapowiedzi Epizodu IX najpewniej nie zobaczymy w tym miesiącu:

„Mam pewność, że zwiastun Epizodu IX nie będzie wyświetlany w amerykańskich kinach w tym tygodniu, nawet przed Mary Poppins.”

Pierwsza informacja o zwiastunie pochodziła jednak od jednego z dziennikarzy Collidera, serwisu o dobrej renomie, którego naczelnik później dodatkowo potwierdził, że materiału należy spodziewać się do końca grudnia.

Na razie wobec tego pozostajemy w dość niejasnej sytuacji, zalewani sprzecznymi informacjami. Stąd też zalecamy zachowanie naprawdę dużego dystansu do wszelkich nieoficjalnych informacji dotyczących materiałów promocyjnych Epizodu IX i po prostu czekanie na wyjaśnienie kwestii przez kogoś powiązanego z produkcją filmu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.