Seriale

Prawdopodobnie znamy rolę Nicka Nolte’a w „The Mandalorian”

Nick-Nolte-The-Mandalorian-role

Odkąd tylko ogłoszono powstanie The Mandalorian – pierwszego serialu aktorskiego w świecie Gwiezdnych Wojen – fani z niecierpliwością czekają na kolejne wieści o tworzonej przez Jona Favreau produkcji. Po niedawnym ujawnieniu obsady oraz wczorajszym ogłoszeniu kompozytora serialowej muzyki, dziś (tym razem z nieoficjalnych źródeł) przychodzą informacje odnośnie roli, w jaką wcieli się w serialu Nick Nolte.

Jak informuje MakingStarWars.net, Nolte ma zagrać… Ugnaughta. Jeśli komuś z Was ta nazwa nic nie mówi, to podpowiemy, że Ugnaughty są śwniopodobnymi humanoidami o niewielkim wzroście, które po raz pierwszy spotykamy na pokładzie Miasta w Chmurach z Imperium Kontratakuje.

ugnaught-ESB

Co więcej, wedle informacji udostępnionych przez serwis Nolte nie bierze bezpośredniego udziału w zdjęciach na planie. Opracowana została reagująca na komendy głosowe animatroniczna maska, którą nosi niska aktorka. Nolte odwiedził za to studio nagraniowe, gdzie spędził kilka godzin i nagrał w tym czasie swoje kwestie – wygląda więc na to, że rola aktora ograniczy się do dubbingu.

The Mandalorian zadebiutuje pod koniec 2019 roku na platformie streamingowej Disney+Jon Favreau jest showrunnerem i producentem wykonawczym serialu. Za reżyserię natomiast odpowiadają Taika Waititi, Dave FiloniDeborah ChowBryce Dallas Howard i Rick Famuyiwa. W rolę tytułowego Mandalorianina wcieli się Pedro Pascal.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.