Seriale

Klasyczni łowcy nagród zauważeni na planie „The Mandalorian”

bounty-hunters

W ostatnim czasie mamy do czynienia z istnym zalewem zarówno oficjalnych, jak i nieoficjalnych informacji na temat powstającego The Mandalorian. Portal Making Star Wars ponownie dostarcza nam przecieków zza kulis, sugerujących, że na planie serialu widziano łowców nagród znanych z klasycznej trylogii Gwiezdnych Wojen.

Jak pisze MSW.net, podczas nagrań widziano droida IG-88, który jednak nie stał niczym słup soli (jak miało to miejsce w Imperium Kontratakuje, gdzie pojawił się po raz pierwszy), a scena z jego udziałem wiązała się pościgiem na pokładach speedrów oraz wymianą ognia z blasterów.

Co więcej, widziany był również legendarny Bossk. Redaktorzy z Making Star Wars nie są stuprocentowo pewni, czy nie jest to przypadkiem inny Trandoshanin, ale ich zdaniem jego wygląd odpowiadał oryginałowi.

Opisywani łowcy nagród to niejedyne znane postacie, które mogą ukazać się w The Mandalorian. Z wcześniej raportów wiemy już, że na planie prawdopodobnie widziano hełm Sabine Wren – jednej z głównych bohaterek serialu Rebelianci.

Oczywiście pamiętajmy, że zawarte powyżej wieści to tylko i wyłącznie nieoficjalne przecieki, do których należy podejść z dystansem.

The Mandalorian zadebiutuje pod koniec 2019 roku na platformie streamingowej Disney+Jon Favreau jest showrunnerem i producentem wykonawczym serialu. Za reżyserię natomiast odpowiadają Taika Waititi, Dave FiloniDeborah ChowBryce Dallas Howard i Rick Famuyiwa. W rolę tytułowego Mandalorianina wcieli się Pedro Pascal.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.