Filmy

Padmé w Epizodzie IX? Natalie Portman odnosi się do plotek

padme-amidala-natalie-portman-star-wars-episode-ix

Po sieci krąży wiele plotek dotyczących Epizodu IX, ostatniego rozdziału sagi Skywalkerów, a niektóre z nich ostatnimi czasy dotyczyły rzekomaego występu Natalie Portman w filmie – oczywiście w roli znanej z trylogii Prequeli Padmé Amidali. Aktorka została poproszona o skomentowanie tych pogłosek, po czym wyraźnie zaznaczyła, że nie jest zaangażowana w produkcję kolejnego epizodu Gwiezdnych Wojen.

„Nic o tym nie wiem. Zgaduję, że to nieprawda, bo na razie nic o tym nie wiem.”

Postać Natalie Portman zatem najwyraźniej nie pojawi się już w filmach z serii, ale warto wspomnieć, że o Padmé przeczytać można trochę w Thrawn: Alliances, nowokanonicznej książce poświęconej Wielkiemu Admirałowi Thrawnowi, która w przyszłym roku zostanie wydana także w Polsce, a poza tym w Queen’s Shadow – pozycji w całości poświęconej bohaterce, skupiającej się na okresie pomiędzy Mrocznym Widmem a Atakiem Klonów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.