FanmadeSeriale

Pierwszy odcinek fanowskiego serialu „VADER: SHARDS OF THE PAST” dostępny w sieci!

darth-vader-fan-film-star-wars-theory-2

Po latach dogadywania się z włodarzami wytwórni Lucasfilm, zbierania ekipy filmowej oraz samej produkcji, youtuberowi z kanału Star Wars Theory ostatecznie udało się stworzyć i opublikować w sieci pierwszy odcinek fanowskiego serialu o Lordzie Vaderze – VADER EPISODE 1: SHARDS OF THE PAST. I wygląda to świetnie!

Jeśli na bieżąco śledzicie kanał Star Wars Theory, doskonale wiecie, że jego właściciel od dawna prowadził rozmowy z Lucasfilmem odnośnie stworzenia fanowskiej serii opowiadającej historię Vadera. Ostatecznie uzyskał on zgodę wytwórni, ale warunkiem była deklaracja o niezarabianiu na serii oraz niefinansowaniu jej z jakiegokolwiek crowdfundingu. Warunki, choć utrudniające realizację celów, zostały przyjęte, a zebrana ekipa filmowa zabrała się do pracy, dzięki czemu doczekaliśmy się opublikowania przedwczoraj pierwszego odcinka serii.

SHARDS OF THE PAST skupia się na wydarzeniach rozgrywających się niedługo po Zemście Sithów. Opis zmieszczony pod filmem na YouTube brzmi:

„Anakin Skywalker NIE ŻYJE. Przez osiem miesięcy tajemniczy Darth Vader wprowadzał w życie wolę Imperatora. Uwięziony pomiędzy stratą Padme a nowym, przeklętym życiem, które teraz prowadzi, Vader musi zrobić to, co do niego należy, gdy ocalały z Rozkazu 66 mistrz Jedi zwabia go do grobowca jego zmarłej żony, mieszczącego się na jej ojczystej planecie…”

Premiera pierwszego odcinka fanowskiej serii odbyła się również w jednym z amerykańskich kin. Reakcje na produkcję możecie zobaczyć poniżej:

Podoba Wam się SHARDS OF THE PAST? Czekacie na kolejne epizody? Dajcie znać w komentarzach!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.