Seriale

Trzy kolejne mini epizody „Ruchu Oporu” i tytuły styczniowych odcinków

star-wars-resistance-shorts

W trakcie przerwy zimowej nie pojawiają się nowe odcinki Star Wars: Resistance, ale twórcy postanowili wypełnić nam ten czas mini epizodami animacji, skupiającymi się na jej głównych oraz pobocznych bohaterach. W ostatnim czasie ukazało się sześć takich shortów, a teraz możecie obejrzeć kolejne trzy.

Odcinki zatytułowane Bucket’s Quest, Unmotivated oraz The Need for Speed znajdziecie poniżej:

Poza opublikowanymi mini epizodami, ukazały się również tytuły i opisy pierwszych trzech odcinków styczniowej kontynuacji właściwego sezonu Ruchu Oporu:

  • Bibo – 13.01.19 – Neeku przygarnia dziwne stworzenie morskie, ale dostaje więcej niż to, czego się spodziewał, gdy sprowadza ono chaos na platformę. W epizodzie tym powraca Elijah Wood jako Jace Rucklin.
  • Dangerous Business – 20.01.19 – Kaz nabywa towary dla Orki i Fliksa w zamian za części zamienne i wdaje się w konflikt z podejrzanym klientem obcej rasy, będącym w zmowie z Najwyższym Porządkiem.
  • The Doza Dilemma – 27.01.19 – Synara stara się ułożyć sobie życie na platformie, ale jej piraccy towarzysze mają dla niej inne plany.

Przygody Kazudy Xiono powrócą do nas już 13 stycznia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.