Seriale

Obecność IG-88 w „The Mandalorian” potwierdzona!

ig_88_cdd5cc52

Nie tak dawno temu informowaliśmy Was o raporcie dostarczonym przez portal Making Star Wars, wedle którego na planie powstającego The Mandalorian widziani byli łowcy nagród znani z Oryginalnej Trylogii – Bossk oraz IG-88. Część z tych doniesień potwierdził dziś oficjalnie showrunner pierwszego serialu aktorskiego w świecie Star Wars, Jon Favreau.

Scenarzysta udostępnił na swoim instagramowym profilu zdjęcie droida IG-88, tym samym podpisując się pod krążącymi kilka dni temu plotkami.

Jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom, scena, w której pojawi się robotyczny łowca nagród, wiązać ma się z pościgiem na pokładach speedrów oraz wymianą ognia z blasterów.

The Mandalorian zadebiutuje pod koniec 2019 roku na platformie streamingowej Disney+Jon Favreau jest showrunnerem i producentem wykonawczym serialu. Za reżyserię natomiast odpowiadają Taika Waititi, Dave FiloniDeborah ChowBryce Dallas Howard i Rick Famuyiwa. W rolę tytułowego Mandalorianina wcieli się Pedro Pascal.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.