Wydarzenia

Billie Lourd wspomina swoją mamę – Carrie Fisher – śpiewając jej ulubioną piosenkę

rs-carrie-fisher-ca766b93-d6a6-4036-a1ef-a1dc4260567a

Dziś przypada druga rocznica śmierci Carrie Fisher, znanej przede wszystkim z roli legendarnej Lei Organy – jednej z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek sagi Gwiezdnych Wojen. Aktorka zmarła 27 grudnia 2016 roku w położonym w Los Angeles Ronald Reagan UCLA Medical Center. Chcąc uhonorować swoją mamę w drugą rocznicę tego smutnego zdarzenia, Billie Lourd nagrała i opublikowała w sieci wideo, na którym gra oraz śpiewa piosenkę, będącą ulubionym utworem zarówno jej, jak i samej Carrie.

Jak wspomina w swoim wpisie Billie, melodię do utworu zagrała na fortepianie, który Carrie Fisher otrzymała niegdyś od swojego ojca, Eddiego Fishera – amerykańskiego piosenkarza, komika i jedną z największych gwiazd muzyki lat 50. XX wieku w USA.

https://www.instagram.com/p/Br4RgjPlHiu/

Śmierć Carrie pod koniec 2016 roku spadła na nas wszystkich jak grom z jasnego nieba. Dość powiedzieć, że cały świat związany z marką Star Wars (ale nie tylko) na długi czas pogrążył się w żałobie, z której prawdopodobnie do dziś całkiem się nie otrząsnęliśmy.

Carrie Fisher pojawi się na wielkich ekranach 19 grudnia 2019 roku, gdy do kin trafi IX Epizod sagi Gwiezdnych Wojen. Aktorka po raz ostatni wystąpi wtedy jako Leia Organa, co będzie możliwe za sprawą niewykorzystanych scen z Przebudzenia Mocy i Ostatniego Jedi.

Brakuje nam Ciebie Carrie. Zawsze będzie…

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.