Gry

„Battlefront II” – styczniowy kalendarz ujawnia datę publikacji patcha z Hrabią Dooku

Count-Dooku-Battlefront-2

Pierwszy dzień 2019 roku przyniósł ze sobą nowe informacje na temat najbliższej aktualizacji dla Star Wars: Battlefront II, która wprowadzi do gry kolejnego złoczyńcę – Hrabiego Dooku – oraz skórkę Coruscańskiej Gwardii dla żołnierzy-klonów.

Na twitterowym profilu EA Star Wars opublikowano dziś kalendarz społecznościowy, przedstawiający zaplanowane na styczeń wydarzenia związane z Battlefront II. Oprócz terminów wszystkich weekendowych eventów (skupiających się na dodatkowym doświadczeniu i obniżce kosztu bohaterów w trybie Galaktycznego szturmu), otrzymaliśmy datę premiery aktualizacji z Hrabią Dooku w roli głównej. Jak dowiadujemy się z posta, patch zadebiutuje już 23 stycznia.

Darth Tyranus otrzyma jednocześnie alternatywną aparycję o nazwie Dark Ritual. Nie udostępniono nam jeszcze żadnych screenów modelu Sitha ani jego dodatkowej skórki, ale możemy przypuszczać, że stanie się to w ciągu najbliższych tygodni.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.