Saga Star Wars

Jamie Oliver może zagrać szturmowca w Epizodzie IX

star-wars-first-order-stormtroopers

Cameo, czyli krótki udział znanej osobistości w filmie, serialu lub w grze komputerowej, nie jest niczym obcym dla sagi Star Wars. Nie trzeba sięgnąć pamięcią tak daleko, aby przypomnieć sobie, że niewielkie role w Ostatnim Jedi odegrali brytyjscy książęta William i Harry, a w Przebudzeniu Mocy na chwilę pojawił się znany między innymi z roli Jamesa Bonda Daniel Craig. Jeśli wierzyć doniesieniom, właśnie dowiedzieliśmy się także, kto zaliczy gościnny występ w Epizodzie IX. Jeśli należycie do grona osób bardzo wrażliwych na spoilery, zalecamy oczywiście odpuścić sobie czytanie, aby uniknąć informacji o możliwych scenach z filmu.

The Sun informuje, iż w ostatnim rozdziale nowej trylogii Star Wars na ekranie pojawi się Jamie Oliver, znany brytyjski kucharz, który kilka lat temu (4 maja, czyli w Dzień Gwiezdnych Wojen) udostępnił zdjęcie, gdzie w zbroi szturmowca odprowadza do szkoły swoje córki, co rzekomo zmotywowało producentów do zaoferowania mu odrobiny czasu ekranowego.

Anonimowe źródło doniosło, że:

„Jamie był w Pinewood Studios i ćwiczył z innymi szturmowcami, żeby przygotować się do roli. Wziął to bardzo na poważnie, bo spełniło się jego marzenie i oczywiście zobowiązał się zachować na ten temat milczenie.”

Oczywiście może okazać się, że Oliver tak naprawdę nigdy nie otrzymał od Lucasfilmu podobnej oferty i nie wystąpi w nadchodzącym filmie. Niewykluczone także, że nawet jeśli otrzymał niewielką rolę, to ostatecznie scena, w której się pojawi, nie trafi do filmu.

Epizod IX trafi na ekrany kin już w grudniu tego roku. Za reżyserię odpowiedzialny jest J.J. Abrams, który wcześniej zrealizował Epizod VII i wraz z Chrisem Terrio napisał scenariusz dziewiątej części sagi. W filmie wystąpią między innymi Daisy Ridley, Adam Driver, Mark Hamill, John Boyega, Oscar Issac, Keri Russell i Billy Dee Williams.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.