Filmy

Nowe zdjęcia i plotki z planu Epizodu IX – teaser rzekomo jest już gotowy

rey-in-the-last-jedi

Portal Making Star Wars opublikował na swoich łamach nowe zdjęcia zza kulis Epizodu IX oraz garść plotek na temat powstającego filmu.

Fotografie pochodzą z londyńskiego Black Park, o którym pisaliśmy już kilka miesięcy temu:

Jak możecie zobaczyć powyżej, obszar jest stylizowany na zaśnieżony las, co z resztą potwierdzają źródła MSW.net, które twierdzą, że teren został zasypany solą (sól zaś często stosowana jest na planach filmowych jako substytut śniegu).

Z pewnością pierwsze skojarzenie, jakie przyszło Wam do głowy, to Baza Starkiller. Choć sama planeta została doszczętnie zniszczona w Przebudzeniu Mocy, to niewykluczone, że w dziewiątej części zobaczymy związane z nią wizje bądź wspomnienia. Są to oczywiście tylko nasze przypuszczenia i bardzo możliwe, że widzimy scenerię związaną z zupełnie nową lokacją, która jest po prostu podobna do śnieżnego globu z Epizodu VII.

Na koniec jeszcze jeden ciekawy przeciek, także pochodzący od Making Star Wars – według źródeł z Lucasfilmu pierwszy zwiastun IX Epizodu jest już gotowy i ma być wypuszczony niebawem. Nie wiadomo, kiedy dokładnie, ale jest to rzekomo kwestia najbliższych tygodni.

Premiera finału sagi Skywalkerów zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku. Za reżyserię filmu odpowiada J.J. Abrams, który razem z Chrisem Terrio napisał także jego scenariusz. W rolach głównych wystąpią m.in.: Daisy RidleyJohn BoyegaAdam DriverOscar IsaacMark HamillBilly Dee Williams oraz Carrie Fisher.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.