Seriale

Potwierdzono premiery „The Mandalorian” i „Wojen Klonów” w 2019!

clone-wars-mandalorian-ew

Już od dłuższego czasu wiemy, jakie seriale ze świata Gwiezdnych Wojen pojawią się na powstającej platformie streamingowej Disney+, jednak do tej pory nie mieliśmy pewności, które z nich zadebiutują jeszcze w tym roku, a które w następnym. Dzisiejszej nocy otrzymaliśmy potwierdzenie dotyczące terminu publikacji dwóch z zapowiedzianych serii – The Mandalorian oraz siódmego sezonu Wojen Klonów.

Jak podaje na swoich łamach magazyn Entertainment Weekly, oba seriale z całą pewnością wystartują wraz z uruchomieniem usługi Disney+, która zaplanowana jest na koniec 2019 roku.

Wszelkie informacje na temat produkcji związanych z uniwersum Star Wars, które publikuje na swoich łamach EW, są zatwierdzane przez Lucasfilm, możemy więc być pewni, że są wiarygodne.

Showrunnerem ostatniego sezonu The Clone Wars jest Dave Filoni, który odpowiedzialny był także za sukces poprzednich sześciu sezonów serii. Wraz z animacją powrócą Ahsley Eckstein (Ahsoka Tano), James Arnold Taylor (Obi-Wan Kenobi) oraz Matt Lanter (Anakin Skywalker).

Nad sprawną produkcją The Mandalorian trzyma za to pieczę Jon Favreau, pracujący również nad scenariuszem serialu. Za reżyserię natomiast odpowiadają Taika Waititi,Dave FiloniDeborah ChowBryce Dallas Howard i Rick Famuyiwa. W rolę tytułowego Mandalorianina wcieli się Pedro Pascal.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.