Seriale

Mamy pełny zwiastun kontynuacji “Star Wars: Resistance”! Będzie ciekawie

star-wars-resistance-mid-season-trailer

Oficjalny kanał Star Wars opublikował dziś na YouTube trailer drugiej połowy pierwszego sezonu serialu Star Wars: Resistance. Jeśli wierzyć przedstawionym w nim urywkom, szykuje nam się bardzo interesująca kontynuacja.

Jak możemy wywnioskować ze zwiastuna, Najwyższy Porządek w końcu dopnie swego i przejmie kontrolę nad stacją Colossus. Misja Kazudy Xiono ulegnie w związku z tym znacznej modyfikacji i zamiast szpiegować, będzie musiał skupić się na odbiciu instalacji z rąk okupanta.

Co więcej, ukazana została scena przemowy Generała Huxa, będącej wstępem do zniszczenia układu Hosnian Prime, które znamy z Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy. Oznacza to, że przynajmniej część odcinków Ruchu Oporu będzie rozgrywała się równolegle z wydarzeniami z VII Epizodu sagi Star Wars.

Materiał wideo dostępny jest poniżej:

Star Wars: Resistance wraca do nas po zimowej przerwie już 13 stycznia, gdy zadebiutuje odcinek zatytułowany Bibo.

Dni emisji oraz opisy trzech pierwszych epizodów kontynuacji prezentują się następująco:

  • Bibo – 13.01.19 – Neeku przygarnia dziwne stworzenie morskie, ale dostaje więcej niż to, czego się spodziewał, gdy sprowadza ono chaos na platformę. W epizodzie tym powraca Elijah Wood jako Jace Rucklin.
  • Dangerous Business – 20.01.19 – Kaz nabywa towary dla Orki i Fliksa w zamian za części zamienne i wdaje się w konflikt z podejrzanym klientem obcej rasy, będącym w zmowie z Najwyższym Porządkiem.
  • The Doza Dilemma – 27.01.19 – Synara stara się ułożyć sobie życie na platformie, ale jej piraccy towarzysze mają dla niej inne plany.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.