Seriale

Mamy pełny zwiastun kontynuacji „Star Wars: Resistance”! Będzie ciekawie

star-wars-resistance-mid-season-trailer

Oficjalny kanał Star Wars opublikował dziś na YouTube trailer drugiej połowy pierwszego sezonu serialu Star Wars: Resistance. Jeśli wierzyć przedstawionym w nim urywkom, szykuje nam się bardzo interesująca kontynuacja.

Jak możemy wywnioskować ze zwiastuna, Najwyższy Porządek w końcu dopnie swego i przejmie kontrolę nad stacją Colossus. Misja Kazudy Xiono ulegnie w związku z tym znacznej modyfikacji i zamiast szpiegować, będzie musiał skupić się na odbiciu instalacji z rąk okupanta.

Co więcej, ukazana została scena przemowy Generała Huxa, będącej wstępem do zniszczenia układu Hosnian Prime, które znamy z Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy. Oznacza to, że przynajmniej część odcinków Ruchu Oporu będzie rozgrywała się równolegle z wydarzeniami z VII Epizodu sagi Star Wars.

Materiał wideo dostępny jest poniżej:

Star Wars: Resistance wraca do nas po zimowej przerwie już 13 stycznia, gdy zadebiutuje odcinek zatytułowany Bibo.

Dni emisji oraz opisy trzech pierwszych epizodów kontynuacji prezentują się następująco:

  • Bibo – 13.01.19 – Neeku przygarnia dziwne stworzenie morskie, ale dostaje więcej niż to, czego się spodziewał, gdy sprowadza ono chaos na platformę. W epizodzie tym powraca Elijah Wood jako Jace Rucklin.
  • Dangerous Business – 20.01.19 – Kaz nabywa towary dla Orki i Fliksa w zamian za części zamienne i wdaje się w konflikt z podejrzanym klientem obcej rasy, będącym w zmowie z Najwyższym Porządkiem.
  • The Doza Dilemma – 27.01.19 – Synara stara się ułożyć sobie życie na platformie, ale jej piraccy towarzysze mają dla niej inne plany.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.