Filmy

Przecieki zza kulis Epizodu IX – nawet członkowie załogi, którzy nie lubili „Ostatniego Jedi”, chwalą film

kylo-ren-ix

Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o zdjęciach upominków dla załogi Epizodu IX, mogących zdradzać szczegóły związane z powstającym filmem J.J. Abramsa, a dziś w Internecie pojawiły kolejne przecieki dotyczące dziewiątej części sagi Star Wars, które stawiają produkcję w niezwykle ciekawym świetle.

Zanim jednak przejdziemy do konkretów, musimy sprostować jedną kwestię. Jak dowiadujemy się od informatora z serwisu Reddit, który dostarczył również dzisiejsze plotki, opisywane wczoraj butelki z piaskiem i nasionami nie mają nic wspólnego z pracami nad najnowszymi Gwiezdnymi Wojnami. Pozostałe gadżety zostały potwierdzone jako pochodzące od szefostwa z Bad Robot (wytwórni należącej do J.J. Abramsa) i samej Kathleen Kennedy.

The bottles are not from production. from StarWarsLeaks

Uwaga! Poniżej znajdują się potencjalne spoilery z Epizodu IX!

Teraz do rzeczy. Jak twierdzi użytkownik Throwanother9 (który został zweryfikowany przez administrację Reddita jako członek ekipy pracującej nad Epizodem IX), jego dwaj znajomi z planu, będący jednocześnie wielkimi fanami Star Wars i twórczości związanej z Legendami, chwalą efekty prac wykonanych przy ostatniej części najnowszej trylogii. Co ciekawe, jeden z nich bardzo lubił Ostatniego Jedi, a drugi wręcz przeciwnie. Starając się określić wrażenie, jakie zrobiło na jego kolegach po fachu to, co zobaczyli, napisał o „łzach satysfakcji”.

Dalej Throwanother9 pisze o skali ostatniej części Sagi, która rzekomo ma być ogromna, nawet jak na standardy Gwiezdnych Wojen. Prace na planie podobno skupione są teraz na trzecim akcie filmu, co oznacza, że powoli dobiegają końca (jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom, po raz ostatni klaps filmowy pójdzie w ruch w okolicach lutego).

Jednocześnie trwają także nagrania do filmu o kulisach pracy na planie zdjęciowym, co może oznaczać, że w przypadku dziewiątej części doczekamy się materiału podobnego do Secrets of The Force Awakens: A Cinematic Journey i The Director and the Jedi. Ma też powrócić Sokół Millennium, ale to chyba sprawa oczywista.

Premiera Epizodu IX sagi Gwiezdnych Wojen zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku. Za reżyserię filmu odpowiada J.J. Abrams, który razem z Chrisem Terrio napisał także jego scenariusz.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.