Seriale

Producent „Star Wars: Resistance” zapewnia, że seria będzie też celować do starszych widzów

Resistance_The_Children

Wszystkie stworzone dotąd seriale animowane ze świata Star Wars kierowane były głównie do młodszych odbiorców. Z czasem ta tendencja zaczynała się normować, przez co zarówno w przypadku animowanych Wojen Klonów, jak i Rebeliantów, w kolejnych sezonach uderzano w nieco mroczniejsze i doroślejsze klimaty. Wygląda na to, że podobnie sytuacja będzie kształtowała się w przypadku nowej animacji od Lucasfilmu, czyli Star Wars: Resistance, o czym zapewnił w niedawnym wywiadzie producent wykonawczy serii.

Jak powiedział Justin Ridge w rozmowie z CinemaBlend:

„Szczerze mówiąc, to bardzo ekscytujące. Myślę, że nasz serial jest świetny, bo uderzamy w nim w nieco lżejsze tony. Chcemy, by młodsza widownia zaangażowała się w serię, ale z całą pewnością nie chcemy wykluczać starszych fanów. Zależy nam na pozostaniu wiernym Gwiezdnym Wojnom i wszystkiemu, co powstało przedtem. Więc nawet przy całym tym lekkim tonie i odrobinie humoru, zdecydowanie mamy do zaoferowania sporo treści, którą powinni docenić starsi fani.”

„Lżejszy ton”, o którym mówi Justin Ridge, z pewnością był zauważalny w dotychczasowych odcinkach Ruchu Oporu, ale niedawny zwiastun kontynuacji produkcji udowadnia, że już niebawem może nas czekać zapowiadane urozmaicenie fabuły o nieco dojrzalsze wątki.

Star Wars: Resistance powraca z kolejnymi odcinkami dokładnie dziś (na amerykańskim Disney Channel), wraz z debiutem epizodu zatytułowanego Bibo.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.