Saga Star Wars

Richard E. Grant o ochronie informacji związanych z Epizodem IX

richard-e-grant-star-wars-episode-ix

Choć w większości fani Star Wars najchętniej wyciągnęliby z załogi ostatniego epizodu sagi odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania, może to nie być takie łatwe. Disney bardzo skrupulatnie pilnuje wszelkich informacji związanych z filmem i do premiery Epizodu IX najpewniej nie dowiemy się wiele więcej ponad to, co zobaczymy w materiałach promocyjnych.

Richard E. Grant na przykład, jeden z aktorów będących dla marki zupełnie nowymi twarzami, uczestnicząc w The Graham Norton Show (wypowiedzi za Express.co.uk) stwierdził, że informacje są tak pilnie chronione, iż gdyby cokolwiek powiedział, zostałby zwolniony.

„Nie mam pojęcia, czy będę kimś rozpoznawalnym, bo nie pozwolono mi powiedzieć nawet rodzinie choćby imienia mojej postaci. Gdybym powiedział tobie, zostałbym zwolniony. Nie możemy też brać scenariusza do domu. Wszystko jest zabezpieczane.”

Spekulowano, iż byrtyjski aktor mógłby wcielić się w Epizodzie IX w Wielkiego Admirała Thrawna, jednak wciąż oczywiście nie ma na to choćby najmniejszych dowodów, a sam Grant zaprzeczył pogłoskom.

Ostatni rozdział sagi Skywalkerów trafi na ekrany kin już w grudniu tego roku. Poza Richardem E. Grantem w filmie J.J. Abramsa zobaczymy między innymi Daisy Ridley, Adama DriveraMarka Hamilla i Billy’ego Dee Williamsa.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.