Filmy

Adam Driver od początku zna zakończenie historii Kylo Rena

rey_vs_kylo_ren

Choć wiele osób przekonanych jest, iż Lucasfilm nie ma planu na rozwój nowej trylogii sagi Star Wars, podobne stwierdzenie nie jest prawdziwe. O ile nam wiadomo rzeczywiście nie istnieje szczegółowa lista kroków do odhaczenia, jednak ogólny zarys jak najbardziej jest faktem, co potwierdził w ostatnim wywiadzie aktor wcielający się w głównego antagonistę.

W wywiadzie udzielonym portalowi Deadline, w czasie którego rozmowa toczyła się głównie wokół bardzo dobrego i zgarniającego liczne nagrody BlacKkKlansman Spike’a Lee, Adam Driver przyznał, że od samego początku zna zakończenie historii odgrywanej przez niego w Gwiezdnych Wojnach postaci.

„Przy Gwiezdnych Wojnach miałem pojęcie, dokąd to wszystko zmierza i to długo siedziało w mojej głowie, a wszystko do tego prowadziło. To bardzo teatralne uczucie, jeśli do czegoś można to porównać. W sztukach, w których grałem, po sześciu miesiącach wystawiania, w ostatnie dni czułem: „O, teraz lepiej rozumiem, co chcę zrobić. Szkoda, że nie możemy tego powtórzyć.” Podczas pracy nad sztuką można sobie zadać nieskończoną ilość pytań i to jest czasem męczące w filmach – ma się jedną możliwość wykonania sceny dobrze. Może być wiele ujęć, ale nie wraca się, żeby powtórzyć jedną rzecz. Przy zajmowaniu się czymś sześć lat można dzięki takiemu wracaniu pokazać pewne rzeczy bardziej stopniowo.”

Wygląda zatem na to, że już w czasie realizacji amerykański aktor poznał szczegóły dotyczące losu Kylo Rena, które pozwoliły mu lepiej wcielić się w bohatera. Swoją drogą, przypomina to odrobinę sytuację z serią o Harrym Potterze, gdzie Alan Rickman na bardzo wczesnym etapie poznał motywacje stojące za odgrywaną przez niego postacią. Jaka informacja była to w przypadku Adama Drivera? Na tę chwilę oczywiście możemy jedynie zgadywać (osobiście mam nadzieję, że jego historia zakończy się całkowitym oddaniem się Ciemnej Stronie i śmiercią), a wszystkiego dowiemy się oczywiście oglądając w grudniu Epizod IX.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.