Gry

„Battlefront II” – praca nad nowym trybem wre, twórcy wciąż go nie nazwali

battlefront-2-501-captures
Autor grafiki: 501_captures

Przerwa świąteczna na niemal miesiąc skutecznie pozbawiła nas dopływu świeżych informacji na temat nowej zawartości dla Star Wars: Battlefront II, jednak kilka dni temu manager ds. społeczności z DICE, Ben Walke, powrócił z urlopu i przywrócił sprawną komunikację z fanami.

Jak dowiadujemy się z jednego z najświeższych wpisów Bena, ekipa wciąż pracuje nad nowym trybem rozgrywki, który zawita do gry w lutym, ale nadal nie opracowano dla niego stosownej nazwy.

„Kilka słów ode mnie, w związku z tym, że za jakiś czas będziemy dodawać nowy tryb rozgrywki do Star Wars Battlefront II. Porozmawiamy o tym więcej w nadchodzących tygodniach, ale chcę tylko dać wam znać, że testy rozgrywki idą dobrze, to niezła zabawa. Nie mogę się doczekać publikacji.

Wciąż jednak nie zdecydowaliśmy o nazwie dla niego.”

Jeśli macie jakieś pomysły co do nazewnictwa nadchodzącej formy rozgrywki, nie wahajcie się napisać o tym Benowi na jego twitterowym profilu.

Przy okazji warto wspomnieć, że parę dni temu Ben opublikował link do ankiety, w której pyta nas o dotychczasowe wrażenia z grania w Battlefront II, komunikację z ekipą oraz prosi o sugestie dotyczące przyszłych zmian i dodatkowej zawartości. Zachęcamy do wypełnienia – zajmie Wam to raptem kilka minut, a może wiele zmienić.

Najbliższa aktualizacja dla gwiezdnowojennej strzelaniny pojawi się już 23 stycznia. Wprowadzi ona do gry Hrabiego Dooku oraz Gwardię Coruscańską.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.