Gry

“Battlefront II” – praca nad nowym trybem wre, twórcy wciąż go nie nazwali

battlefront-2-501-captures
Autor grafiki: 501_captures

Przerwa świąteczna na niemal miesiąc skutecznie pozbawiła nas dopływu świeżych informacji na temat nowej zawartości dla Star Wars: Battlefront II, jednak kilka dni temu manager ds. społeczności z DICE, Ben Walke, powrócił z urlopu i przywrócił sprawną komunikację z fanami.

Jak dowiadujemy się z jednego z najświeższych wpisów Bena, ekipa wciąż pracuje nad nowym trybem rozgrywki, który zawita do gry w lutym, ale nadal nie opracowano dla niego stosownej nazwy.

“Kilka słów ode mnie, w związku z tym, że za jakiś czas będziemy dodawać nowy tryb rozgrywki do Star Wars Battlefront II. Porozmawiamy o tym więcej w nadchodzących tygodniach, ale chcę tylko dać wam znać, że testy rozgrywki idą dobrze, to niezła zabawa. Nie mogę się doczekać publikacji.

Wciąż jednak nie zdecydowaliśmy o nazwie dla niego.”

Jeśli macie jakieś pomysły co do nazewnictwa nadchodzącej formy rozgrywki, nie wahajcie się napisać o tym Benowi na jego twitterowym profilu.

Przy okazji warto wspomnieć, że parę dni temu Ben opublikował link do ankiety, w której pyta nas o dotychczasowe wrażenia z grania w Battlefront II, komunikację z ekipą oraz prosi o sugestie dotyczące przyszłych zmian i dodatkowej zawartości. Zachęcamy do wypełnienia – zajmie Wam to raptem kilka minut, a może wiele zmienić.

Najbliższa aktualizacja dla gwiezdnowojennej strzelaniny pojawi się już 23 stycznia. Wprowadzi ona do gry Hrabiego Dooku oraz Gwardię Coruscańską.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.